Obniżona cena ACTIVLAB BETA-ALANINE 120kap BETA ALANINA 1000mg/kap Zobacz większe

ACTIVLAB BETA-ALANINE 120ap BETA ALANINA 1000mg/kap

Przed zakupem odzieży sportowej prosimy o kontakt telefoniczny 795 851 416 (od poniedziałku od piątku w godzinach 10:00-19:00) w celu upewniania się czy dany rozmiar na pewno jest na stanie!

34,99 zł z podatkiem

-13,01 zł

48,00 zł z podatkiem

Nowy produkt

Beta-Alanina jest aminokwasem będącym prekursorem karnozyny, zwiększającym jej stężenie w komórkach mięśniowych. Znacznie przyczynia się do zwiększenia wytrzymałości organizmu w czasie wysiłku fizycznego. Skutecznie sprawdza się zarówno w sportach wytrzymałościowo tlenowych, siłowych czy sylwetkowych.

więcej szczegółów

                                                                 ACTIVLAB BETA-ALANINE 120kap

Beta-Alanina jest aminokwasem będącym prekursorem karnozyny, zwiększającym jej stężenie w komórkach mięśniowych. Karnozyna zwiększa pojemność buforującą mięśni i podnosi próg przemian beztlenowych (lactate threshold). Opóźniając wystąpienie zmęczenia i uszkodzeń mięśni, umożliwia znaczne zwiększenie wydolności mięśniowej i objętości treningowej.

Efektem działania β-alaniny jest zwiększenie siły i wytrzymałości mięśni, zarówno w przypadku wysiłku aerobowego, jak również anaerobowego. Ponadto, β-alanina wpływa korzystnie na zwiększanie masy mięśniowej, a stosowana łącznie z kreatyną wykazują synergizm działania w zakresie uzyskiwania maksymalnej siły i beztłuszczowej masy ciała.

Sposób użycia: 4 kapsułki dziennie, najlepiej przed treningiem

Porcja dzienna 4 kapsułki


Wartość odżywcza
                                1 kaps.    porcja dzienna (4 kaps.)
β-Alanina
                               1000 mg       4000 mg

30 innych produktów w tej samej kategorii: