UNS GLU-TA 500g GLUTAMINE GLUTAMINA Zobacz większe

UNS GLU-TA 600g GLUTAMINE GLUTAMINA

Przed zakupem odzieży sportowej prosimy o kontakt telefoniczny 795 851 416 (od poniedziałku od piątku w godzinach 10:00-19:00) w celu upewniania się czy dany rozmiar na pewno jest na stanie!

75,00 zł z podatkiem

Nowy produkt


UNS GLU-TA jest specjalistycznym suplementem diety, który został zaprojektowany tak, by wspomagać rozbudowę beztłuszczowej masy mięśniowej, działanie antykataboliczne oraz podnieść efektywność treningu u sportowców.

więcej szczegółów

WAGA/POJEMNOŚĆ 600G
FORMA Proszek
LICZBA SZTUK W OPAKOWANIU 40 PORCJI

UNS Glu-Ta 600g

UNS GLU-TA jest specjalistycznym suplementem diety, który został zaprojektowany tak, by wspomagać rozbudowę beztłuszczowej masy mięśniowej, działanie antykataboliczne oraz podnieść efektywność treningu u sportowców.


- Potężna dawka aż 8,88 g L- glutaminy i 1,25 g tauryny w porcji,
- zapobiega zjawiskom rozpadu mięśni,
- buduje masę mięśniową,
- wspomaga potreningową regenerację,
- wspiera redukcję tkanki tłuszczowej.


Widoczne w lustrze efekty działania glutaminy wynikają ze zdolności tego aminokwasu do zwiększania objętości włókien mięśniowych. Występuje tam w największej ilości w postaci wolnej, dzięki czemu szybko może uczestniczyć w procesach biosyntezy białek i hamowaniu szkód powodowanych przez enzymy przyczyniające się do rozpadu włókien mięśniowych.

Potwierdzona badaniami skuteczność, w zwiększaniu poziomu hormonu wzrostu (GH) jest bardzo istotna dla sportowców, gdyż GH należy do najskuteczniejszych hormonów anabolicznych.

Skuteczna regeneracja jest kluczową sprawą w profesjonalnym treningu siłowo-wytrzymałościowym., a glutamina aktywnie uczestniczy w procesach gojenia się ran i mikrouszkodzeń. To działanie, w preparacie UNS GLU-TA, zostało dodatkowo spotęgowane potężną dawką tauryny, aminokwasu siarkowego o właściwościach przeciwutleniających i przeciwzapalnych. Badania naukowe sugerują wpływ ochronny tauryny przed potreningowym uszkodzeniem mięśni, ale także jej zdolność do uruchamiania tłuszczowych rezerw energetycznych, dzięki czemu wspomaga spalanie tkanki tłuszczowej.
Dawkowanie:

Jedną porcję (2 miarki = 12,5 g) rozpuścić w 250 ml wody. W dni treningowe - 1 porcja po treningu, w dni nietreningowe - 1 porcja przed snem. Spożyć bezpośrednio po przygotowaniu.


Składniki:

Ingredient / Składnik / Zutat

Content per daily portion (12,5 g) /Zawartość w dziennej porcji (12,5 g) /Gehalt in einer Tagesdosis (12,5 g)

L-glutamine

/ L-glutamina / L-Glutamin

8,88 g

L-tauryna /

L-taurine

/ L-Taurin

1,25 g

30 innych produktów w tej samej kategorii: