7NUTRITION BCAA PERFECT 250G STEVIA Zobacz większe

7NUTRITION BCAA PERFECT 250G STEVIA AMINOKWASY

Przed zakupem odzieży sportowej prosimy o kontakt telefoniczny 795 851 416 (od poniedziałku od piątku w godzinach 10:00-19:00) w celu upewniania się czy dany rozmiar na pewno jest na stanie!

49,00 zł z podatkiem

Nowy produkt

7 Nutrition BCAA Perfect to perfekcyjne aminokwasy, stanowiące idealne połączenie wysokiego stężenia aminokwasów BCAA ze wspaniałym smakiem naturalnych suszonych owoców i stewii. Nie zawiera cukru, oraz zbędnych wypełniaczy.

więcej szczegółów

WAGA/POJEMNOŚĆ 250g
FORMA Proszek

7NUTRITION BCAA PERFECT

 • WYSOKA KONCENTRACJA AMINOKWASÓW W KAŻDEJ PORCJI (AŻ 88%)
 • ZNAKOMITA ROZPUSZCZALNOŚĆ DZIĘKI INSTANIZOWANEJ FORMIE LEUCYNY, IZOLEUCYNY ORAZ WALINY
 • OPTYMALNE PROPORCJE BCAA 2:1:1
 • WSPIERA REGENERACJĘ POTRENINGOWĄ
 • CHRONI MIĘŚNIE PRZED KATABOLIZMEM
 • NIE ZAWIERA CUKRÓW PROSTYCH
 • SŁODZONE STEWIĄ
 • ZAWIERA NATURALNE KONCENTRATY OWOCOWE

7NUTRITION BCAA PERFECT – PREPARAT NAJWYŻSZEJ JAKOŚCI!

7Nutrition BCAA Perfect to najnowsza opozycja tej marki skierowana do wszystkich sportowców, zarówno amatorów jak i zawodowców, którzy stawiają jedynie na sprawdzone produkty najwyższej jakości. Zastosowano instanizowaną formę aminokwasów, dzięki czemu uzyskano niezwykle dobrą rozpuszczalność każdej porcji – co z pewnością przypadnie Ci do gustu. Dużą zaletą jest dopracowany smak i aromat, co jest związane także z zawartością naturalnych koncentratów owocowych!

NIE ZAWIERA ZBĘDNYCH DODATKÓW I WYPEŁNIACZY. BARDZO WYSOKA KONCENTRACJA AMINOKWASÓW (AŻ 88%)!

Aminokwasy rozgałęzione BCAA (l-leucyna, l-izoleucyna, l-walina) nie mogą być syntetyzowane przez organizm, w związku z czym muszą być dostarczone z zewnątrz wraz z pokarmem lub przy wykorzystaniu profesjonalnej suplementacji. Biorąc pod uwagę, że stanowią one około 35% ogólnej masy mięśni, warto zadbać o odpowiednią ich ilość by zmaksymalizować osiągane przez siebie efekty. Stosuje się je głównie by ograniczyć katabolizm, a więc proces rozpadu tkanki mięśniowej, który towarzyszy każdemu z nas (np. podczas odchudzania się). DO innych zalet, których nie można pomijać jest przyśpieszenie regeneracji powysiłkowej, dzięki czemu czas potrzebny do powrotu do pełni formy jest znacznie krótszy!

Idealne połączenie wysokiego stężenia aminokwasów BCAA ze wspaniałym smakiem naturalnych suszonych owoców i stewii. Bez cukru, bez zbędnych wypełniaczy. Aż 88 gram BCAA na 100 gram produktu. Idealne proporcje Leucyny do Waliny i Izoleucyny (2:1:1).

7NUTRITION BCAA PERFECT – ZAPEWNIJ SOBIE PROFESJONALNE WSPARCIE!

DAWKOWANIE:

 • Dzień Treningowy:
  1 porcja przed oraz 1 porcja po treningu
 • Dzień Nietreningowy: 
  brak potrzeby stosowania
SKŁADNIKI AKTYWNE: BCAA Perfect (jabłko-pomarańcz)
Porcja: 10g
Ilość porcji w opakowaniu: 25
Opakowanie: 250g
Zawartość: w porcji: zaw: % RWS*
L-leucyna (BCAA) 4,4g
L-izoleucyna (BCAA) 2,2g
L-walina (BCAA) 2,2g
Składniki: BCAA Instant (leucyna, izoleucyna, walina), naturalny koncentrat owocowy, kwas cytrynowy, lecytyna sojowa, betanina, aromat truskawkowy identyczny z naturalnym, kwas l-askorbinowy, stewia, sukraloza.

* % Referencyjna wartość spożycia

30 innych produktów w tej samej kategorii: