UNS BOOSTERON 120 KAP TESTOSTERON Zobacz większe

UNS BOOSTERON 120 KAP TESTOSTERON

Przed zakupem odzieży sportowej prosimy o kontakt telefoniczny 795 851 416 (od poniedziałku od piątku w godzinach 10:00-19:00) w celu upewniania się czy dany rozmiar na pewno jest na stanie!

69,00 zł z podatkiem

Nowy produkt

UNS BOOSTERON jest specjalistycznym suplementem diety przeznaczonym dla aktywnych fizycznie mężczyzn, zwłaszcza sportowców, w okresie wzmożonego wysiłku.  Jako skoncentrowane źródło  kwasu D-asparaginowego, saponin steroidowych i mikroskładników, w naturalny sposób wspomaga procesy stymulujące i wzmacniające układ hormonalny. 

więcej szczegółów

FORMA Kapsułki
LICZBA SZTUK W OPAKOWANIU 120

UNS BOOSTERON

- Solidna dawka aż 800 mg DAA w porcji,

- synergizm aż 6 standaryzowanych ekstraktów roślinnych,

- precyzyjna stymulacja endogennego testosteronu,

- podnosi libido,

- wpływa na zwiększenie siły i woli walki podczas wysiłku.

Główny składnik preparatu - DAA występuje naturalnie w organizmie człowieka, w gruczołach biorących udział w regulacji ilości męskich hormonów anabolicznych - przysadce mózgowej, podwzgórzu i jądrach. Liczne badania potwierdziły skuteczność suplementacji kwasem D-asparaginowym (DAA), w zwiększaniu poziomu testosteronu i hormonu luteinizującego u mężczyzn, których poziomy wzrastały nawet o 43% i 33%.

Ekstrakt z palmy sabalowej zapobiega wiązaniu dihydrotestosteronu (DHT) z receptorami androgenów, dzięki czemu w organizmie utrzymywane jest jedynie działanie anaboliczne testosteronu, prowadzące do wzrostu syntezy włókien mięśniowych. Taka aktywność jest również kluczowa w zapobieganiu i leczeniu powiększenia prostaty, a także wypadania włosów.

Preparaty z kozieradki, Tribulus Terrestris, Muira puama, zielonego owsa dzięki wysokiej zawartości saponin sterydowych wykazują właściwości odżywcze, przeciwzapalne, wzmacniające, usprawniające wchłanianie pokarmów, regulujące regenerację wszystkich tkanek, aktywujące procesy krwiotwórcze. Saponiny sterydowe są prekursorami w syntezie hormonów sterydowych o działaniu anabolicznym i nasilają syntezę kortykosteroidów w nadnerczach. Pod wpływem 4-hydroksy-izoleucyny kozieradki stymulowana jest produkcja insuliny pobudzającej syntezę białka. W wielu krajach kozieradka uważana jest za skuteczny afrodyzjak.

Ekstrakty z korzenia pokrzywy ma zdolność obniżania stężenia  globuliny wiążącej hormony płciowe (SHBG): androgeny i estrogeny. Hamują również aromatazę i obniżają aktywność 5-alfa reduktazy, a enzymy te odpowiedzialne są za przemiany testosteronu, obniżając jego aktywne stężenie. Obniżenie poziomu SHBG u mężczyzn, pod wpływem preparatów z kłączy i korzeni pokrzywy, pociąga za sobą wzrost aktywności testosteronu, a równocześnie obniżenie aktywności aromatazy, zmniejszając przemianę androgenów do estrogenów.

Wzbogacanie diety w cynk i witaminę D3 również wymiernie na wzrost poziomu testosteronu. Cynk pełni funkcję regulatora, uczestniczącego w aktywacji ponad 300 enzymów związanych z przemianami węglowodanów, lipidów, białek i kwasów nukleinowych. Witamina D jest prohormonem o budowie steroidowej, bardzo podobnej do testosteronu. Wpływa na wiele procesów fizjologicznych w organizmie człowieka już na poziomie genetycznym i pełni kluczową rolę w utrzymaniu prawidłowego stanu zdrowia.

Zalecane dzienne spożycie

Jedna porcja –4 tabletki dziennie, popić wodą. Nie przekraczać zalecanej porcji do spożycia

SKŁADNIKI AKTYWNE: Boosteron
Porcja: 4 tabl.
Ilość porcji w opakowaniu: 30
Opakowanie: 120 tabl.
Zawartość: w porcji: zaw: % RWS*
Ekstrakt z owocu palmy sabalowej (25% 5:1) 700mg
Ekstrakt z nasion kozieradki 50% 400mg
Glukonian cynku 15,68mg
w tym cynk 4,8mg 48%
Ekstrakt z kory muira puama 10:1 60mg
Ekstrakt z ziela owsa zielonego 7% 200mg
Ekstrakt z korzenia pokrzywy 10:1, 1% betasitosterol 150mg
Cholekalcyferol 10mg
w tym witamina D3 25μg 500%
Ekstrakt z buzdyganka ziemnego 10% protodioscyny 130mg
Kwas D-asparaginowy 800mg
Składniki: Kwas D-asparaginowy, ekstrakt z owocu palmy sabalowej, ekstrakt z nasion kozieradki pospolitej, ekstrakt z ziela owsa zielonego, ekstrakt z korzenia pokrzywy, ekstrakt z buzdyganka ziemnego, Glukonian cynku, Cholekalcyferol, substancje wypełniające: celuloza mikrokrystaliczna, skrobia ziemniaczana, substancja słodząca: sorbitol, nośnik: kroskarmeloza sodowa, substancja przeciwzbrylająca: stearynian magnezu.

* % Referencyjna wartość spożycia