ALL TIME FITNESS
To wyjątkowe miej­sce stwo­rzone z myślą, o zapew­nie­niu naj­lep­szych warun­ków do ćwiczeń, aby wasza forma fizyczna szła w parze z formą psychiczną. Nasz Klub Fitness to komfortowa i przyjazna strefa, do której będziesz wracać z przyjemnością szlifować swoją formę indywidualnie jak i w zajęciach grupowych.

Proponujemy różnorodne rodzaje aktywności fizycznej, pod okiem profesjonalnych trenerów i doradców treningowych. Na naszych 90 metrach kwadratowych zaznasz pasji i ciężkiej pracy, które zaowocują Twoim dobrym samopoczuciem, zdrowiem, gibkością i kondycją. Nasz Klub Fitness stanie się twoim drugim domem.

Godziny otwarcia: Pon-Pt 6-23 Sob-Ndz 7-21
Szybki kontakt: 660 270 404
ul.Fieldorfa 2
Gdańsk-Orunia


Kontakt przez FB - kliknij w logo :) 

Kadra

Nad waszą formą czuwa profesjonalna kadra certyfikowanych trenerów z bogatym dorobkiem zawodniczym. Przyjdź, poznaj nas!

Weronika Barton : Instruktorka Fitness

Weronika Barton

Instruktorka Fitness

Mateusz Pietrzak : Kulturysta, Finalista Mistrzostw Polski 2010, Trener Personalny

Mateusz Pietrzak

Kulturysta, Finalista Mistrzostw Polski 2010, Trener Personalny

Absolwent Instytutu Kultury Fizycznej na Uniwersytecie Szczecińskim na kierunku wychowanie fizyczne oraz Szkoły Masażu i Fizjoterapii IZIS. Finalista Mistrzostw Polski w kulturystyce w 2010r. Autor publikacji w prasie branżowej m.in. KIF Sport Dla Wszystkich, Magazyn Fitness Authority, prowadził swoją stałą rubrykę w magazynie sportów walki RING. Obecnie zajmuje się doradztwem dietetyczno-treningowym oraz suplementacyjnym.

Marcin Pawlukiewicz :

Marcin Pawlukiewicz

Trener personalny z długoletnim stażem. Uczestnik wielu szkoleń z dziedzin treningu, diety i suplementacji. Doświadczenie w sportowym trybie życie przenosi na swoich podopiecznych oraz zaraża pozytywną energią!

Arkadiusz Nowacki :

Arkadiusz Nowacki

Trener Personalny, instruktor Przygotowania Motorycznego, student Akademii Wychowania Fizycznego. Ukończone szkolenia dotyczące dietetyki oraz suplementacji. Naładowany entuzjazmem i pozytywną energią. Współpraca z każdym z podopiecznych to dla niego połączenie ciężkiej pracy i dyscypliny z zabawą i masą dobrego humoru.

Joanna Pietrzak :

Joanna Pietrzak

Dietetyk, trener personalny. Niegdyś uczestniczka wielu kursów i szkoleń z zakresu dietetyki i suplementacji, obecnie szkoleniowiec. Autorka wielu artykułów na temat żywienia, suplementacji, zdrowia oraz psychoneuroregulacji. Na co dzień zajmuje się prowadzeniem dietetycznym osób w ciężkich stanach chorobowych, współpracuje z placówkami opieki zdrowotnej oraz hospicjami.

Artur Kosznicki :

Artur Kosznicki

Absolwent AWFiS w Gdańsku na kierunku wychowanie fizyczne.
Trener przygotowania motorycznego Lechii Gdańsk, Polskiego oraz Pomorskiego Związku Piłki Nożnej.
Na kursie opowie Wam o pracy nad usprawnianiem klienta oraz o pracy nad stabilnością.

Cennik

 • karnet miesięczny Open 149zł
 • karnet 3-miesięczny Open 400zł
 • karnet roczny Open 1199zł
 • karnet fitness 99zł
 • karnet senior 69zł
 • karnet rodzic i dziecko 200zł
 • karnet 10 wejść Open ważny 3 miesiące 150zł
 • jednorazowe wejście Open 20zł
 • karnet miesięczny dla Studentów Open 119zł
 • trening personalny 100zł
 • pakiet 10 treningów personalnych 1000złKompleksowe metamorfozy z Mateuszem Pietrzakiem 250zł/miesiąc, cena obejmuje:online (kontakt przez facebooka-> https://web.facebook.com/trenerpietrzak/) indywidualna analiza przypadku, korekty techniki wykonywania ćwiczeń (przesłanie i opracowanie planu treningowego, protokołu żywieniowego oraz rozpiska uzupełnienia niedoborów suplementami- dla podopiecznych specjalny rabat na zakup z hurtowni pepsport.pl- dla podopiecznych korzystających z w/w oferty przy zakupie karnetu miesięcznego 1 trening personalny/miesiąc gratis. Na treningu omówimy metodę treningową oraz przerobimy niuanse techniczne i prawidłowe wykonanie każdego z ćwiczeń.  - po otrzymaniu płatności (gotówka/płatność kartą na miejscu bądź płatność przelewem) w terminie tygodnia otrzymują Państwo rozpiski. Proszę zgłaszać się z wyprzedzeniem, by mieć możliwość wypełnić ankietę i dać trenerowi czas na przemyślenie :) Razem na pewno damy radę, nie zwlekaj! Zapraszam.

*Open – w ramach tej opcji karnetu klient może korzystać ze strefy Cardio, sprzętu siłowego,
z zajęć grupowych z instruktorem w ramach grafiku Fitness, strefy relaksu wraz z sauną bez ograniczeń czasowych.