Mateusz Pietrzak - właściciel firmy

   

Absolwent IKF Szczecin (Uniwersytet Szczeciński) na kierunku wychowanie-fizyczne oraz dyplomowany specjalista masażu (z elementami fizjoterapii).

Posiada uprawnienia instruktora kulturystyki. Uczestnik i słuchacz wielu szkoleń dotyczących zagadnień treningowych, suplementacyjnych i dietetycznych (m.in Szkoła trenerów Atletic Body).
Pasjonat sportów siłowych, przede wszystkim kulturystyki. Jest finalistą Mistrzostw Polski w kulturystyce klasycznej w 2010r.
Ma na koncie wiele publikacji w prasie branżowej (m.in Kulturystyka i Fitness SDW, Fitness Authority Magazyn, magazyn internetowy RING).
Doradca i moderator z wieloletnim doświadczeniem na największym sportowym forum w Europie - www.sfd.pl

 

    

Adam Nabożny

Sportowiec od najmłodszych lat - przez piłkę nożną, aż do kulturystyki.
Certyfikowany i doświadczony Trener Personalny, Instruktor Kulturystyki i Fitness.
Debiutant XXX Ogólnopolskich Zawodów Kulturystycznych w Słupsku, gdzie zajął II miejsce w kat. do 80kg w 2016 r.
Kolejne starty przyniosły Adamowi następujące wyniki:
-II v-ce Mistrzostwo Polski w Kulturystyce w kat. do 90kg w 2019 r.
-Mistrzostwo Europy w Kulturystyce kat. do 90kg. w 2019 r .

Pasjonat szeroko pojętego zdrowia - naturo-terapii, dieto-terapii, suplementacji i optymalizacji żywienia. Nic dziwnego, że ukończył kilkadziesiąt szkoleń w tym kierunku :) 
Bardzo chętnie dzieli się wiedzą. Wykorzystuje ją, by pomóc naszym klientom oraz osobom w całej Polsce, które zdecydowały się zaufać jemu w kwestii prowadzenia żywieniowego online.

 

     

Przemysław Michalak 


Pasjonat sportów walki, trener przygotowania siłowo/kondycyjnego w klubie MMA CZARNI SŁUPSK.
Uczestnik wielu szkoleń z zakresu przygotowania motorycznego, weightliftingu, żywienia i suplementacji w sportach walki.
Specjalizuje się w długofalowym kształtowaniu cech motorycznych, programowaniu treningowym dla zawodników sportów walki oraz innych dyscyplin sportowych. Współpracuje z zawodowymi zawodnikami sportów walki również na tle żywieniowym, co wielokrotnie zweryfikowane zostało zwycięstwami i medalami na podium. 


Posiadane kwalifikacje:
- Licencjonowany instruktor kulturystyki i fitness - FutureBody
- Certified Performance Specialist LVL 3 - SCEC
- Specjalista żywienia sportowego
- Medyczny Trener Personalny - Fit Academy
- liczne certyfikaty z odbytych szkoleń - przygotowanie motoryczne w sportach walki

Dawid Rudowicz

Z wykształcenia jest nauczycielem wychowania fizycznego i choć z początku nie cierpiał tego przedmiotu szkolnego, po pierwszym kontakcie z żelastwem rozbudziła się w nim prawdziwa pasja do aktywności!
Mając świadomość, że studia to nie wszystko, Dawid wciąż się kształci w kierunku diety, treningu i suplementacji biorąc udział w licznych szkoleniach i kursach na terenie całego kraju.
Dawid stawia na wszechstronność i choć wyglądem przypomina kulturystę, aktualnie próbuje swoich sił w crossficie. Uwielbia góry oraz pływanie - jest również ratownikiem wodnym i instruktorem pływania -człowiek orkiestra :)
Jako pasjonat, chętnie dzieli się swoją wiedzą, czemu na pewno nie zaprzeczą klienci naszego kołobrzeskiego Pepsportu :) 

E-Mail rudowicz.dawid@wp.pl

FB https://www.facebook.com/dawid.pepsport/

IG https://www.instagram.com/dawid_pepsportarmia/

   

Joanna Pietrzak

  

Dietetyk i trener personalny. Niegdyś uczestniczka wielu kursów i szkoleń z zakresu dietetyki i suplementacji, a obecnie szkoleniowiec. Autorka wielu artykułów na temat żywienia, suplementacji, zdrowia oraz psychoneuroregulacji. Na co dzień zajmuje się prowadzeniem dietetycznym osób w ciężkich stanach chorobowych, współpracuje z placówkami opieki zdrowotnej oraz hospicjami.

FB - https://www.facebook.com/PIETRZAKJOASIA/

IG - https://www.instagram.com/rozkminy_blondyny/

   

Marcin Pawlukiewicz

Trener personalny z długoletnim stażem. Uczestnik wielu szkoleń z dziedziny treningu, diety i suplementacji. Doświadczenie w sportowym trybie życia przenosi na swoich podopiecznych oraz zaraża pozytywną energią! Zawsze uśmiechnięty i pomocny :) 

FB - https://www.facebook.com/trenerpawlukiewicz/

IG - https://www.instagram.com/trener.pawlukiewicz/

   

Arkadiusz Nowacki

Trener Personalny, Instruktor Przygotowania Motorycznego, student Akademii Wychowania Fizycznego. Ukończył liczne szkolenia dotyczące diety i suplementacji. Naładowany entuzjazmem i pozytywną energią :) Współpracując z podopiecznymi, łączy ciężką pracę z dyscypliną, ale i zabawą i masa dobrego humoru!

FB - https://www.facebook.com/Arek-Nowacki-Trener-1081148862069728/

IG - https://www.instagram.com/arczi_athlete/