UNS BOOSTERON 120 KAP TESTOSTERON Zobacz większe

UNS BOOSTERON 120 KAP TESTOSTERON

Przed zakupem odzieży sportowej prosimy o kontakt telefoniczny 795 851 416 (od poniedziałku od piątku w godzinach 10:00-19:00) w celu upewniania się czy dany rozmiar na pewno jest na stanie!

69,00 zł z podatkiem

Nowy produkt

UNS BOOSTERON jest specjalistycznym suplementem diety przeznaczonym dla aktywnych fizycznie mężczyzn, zwłaszcza sportowców, w okresie wzmożonego wysiłku.  Jako skoncentrowane źródło  kwasu D-asparaginowego, saponin steroidowych i mikroskładników, w naturalny sposób wspomaga procesy stymulujące i wzmacniające układ hormonalny. 

więcej szczegółów

FORMA Kapsułki
LICZBA SZTUK W OPAKOWANIU 120

UNS BOOSTERON

- Solidna dawka aż 800 mg DAA w porcji,

- synergizm aż 6 standaryzowanych ekstraktów roślinnych,

- precyzyjna stymulacja endogennego testosteronu,

- podnosi libido,

- wpływa na zwiększenie siły i woli walki podczas wysiłku.

Główny składnik preparatu - DAA występuje naturalnie w organizmie człowieka, w gruczołach biorących udział w regulacji ilości męskich hormonów anabolicznych - przysadce mózgowej, podwzgórzu i jądrach. Liczne badania potwierdziły skuteczność suplementacji kwasem D-asparaginowym (DAA), w zwiększaniu poziomu testosteronu i hormonu luteinizującego u mężczyzn, których poziomy wzrastały nawet o 43% i 33%.

Ekstrakt z palmy sabalowej zapobiega wiązaniu dihydrotestosteronu (DHT) z receptorami androgenów, dzięki czemu w organizmie utrzymywane jest jedynie działanie anaboliczne testosteronu, prowadzące do wzrostu syntezy włókien mięśniowych. Taka aktywność jest również kluczowa w zapobieganiu i leczeniu powiększenia prostaty, a także wypadania włosów.

Preparaty z kozieradki, Tribulus Terrestris, Muira puama, zielonego owsa dzięki wysokiej zawartości saponin sterydowych wykazują właściwości odżywcze, przeciwzapalne, wzmacniające, usprawniające wchłanianie pokarmów, regulujące regenerację wszystkich tkanek, aktywujące procesy krwiotwórcze. Saponiny sterydowe są prekursorami w syntezie hormonów sterydowych o działaniu anabolicznym i nasilają syntezę kortykosteroidów w nadnerczach. Pod wpływem 4-hydroksy-izoleucyny kozieradki stymulowana jest produkcja insuliny pobudzającej syntezę białka. W wielu krajach kozieradka uważana jest za skuteczny afrodyzjak.

Ekstrakty z korzenia pokrzywy ma zdolność obniżania stężenia  globuliny wiążącej hormony płciowe (SHBG): androgeny i estrogeny. Hamują również aromatazę i obniżają aktywność 5-alfa reduktazy, a enzymy te odpowiedzialne są za przemiany testosteronu, obniżając jego aktywne stężenie. Obniżenie poziomu SHBG u mężczyzn, pod wpływem preparatów z kłączy i korzeni pokrzywy, pociąga za sobą wzrost aktywności testosteronu, a równocześnie obniżenie aktywności aromatazy, zmniejszając przemianę androgenów do estrogenów.

Wzbogacanie diety w cynk i witaminę D3 również wymiernie na wzrost poziomu testosteronu. Cynk pełni funkcję regulatora, uczestniczącego w aktywacji ponad 300 enzymów związanych z przemianami węglowodanów, lipidów, białek i kwasów nukleinowych. Witamina D jest prohormonem o budowie steroidowej, bardzo podobnej do testosteronu. Wpływa na wiele procesów fizjologicznych w organizmie człowieka już na poziomie genetycznym i pełni kluczową rolę w utrzymaniu prawidłowego stanu zdrowia.

Zalecane dzienne spożycie

Jedna porcja –4 tabletki dziennie, popić wodą. Nie przekraczać zalecanej porcji do spożycia

Składniki:

Składnik Zawartość w dziennej porcji (4 tabletki)

Ekstrakt z owocu palmy sabalowej

(25% 5:1)
700 mg

Ekstrakt z nasion kozieradki

50%
400 mg
Glukonian cynku 15,68 mg
z tego

cynk

4,8 mg (48%*)
Ekstrtakt z kory muira puama 10:1 60 mg
Ekstrakt z ziela owsa zielonego 7% 200 mg

Ekstrakt z korzenia pokrzywy

10:1, 1% betasitosterol
150 mg

cholekalcyferol

10 mg
z tego

witamina D3

25 μg (500%*)

Ekstrakt z buzdyganka ziemnego

10% protodioscyny
130 mg

Kwas D-asparaginowy

800 mg

*% referencyjnej wartości spożycia

Ostrzeżenia dotyczące bezpieczeństwa

- Może zawierać pochodne mleka, soi, pszenicy, jaj, selera i gorczycy, arachidów.

- Nie spożywać w przypadku uczulenia na którykolwiek ze składników produktu.

- Nie należy przekraczać zalecanej dziennej porcji do spożycia.

- Produkt nie powinien być spożywany przez kobiety w ciąży i matki karmiące.

- Suplement diety nie może być stosowany jako substytut (zamiennik) zróżnicowanej diety.

- Dla utrzymania prawidłowego stanu zdrowia należy stosować zróżnicowaną dietę i prowadzić zdrowy tryb życia.

- Preparat powinien być przechowywany w temperaturze pokojowej, w sposób niedostępny dla dzieci.

30 innych produktów w tej samej kategorii: