SOS ZERO CALORIES SPORT DEFINITION 320ML RÓŻNE SMAKI

Przed zakupem odzieży sportowej prosimy o kontakt telefoniczny 795 851 416 (od poniedziałku od piątku w godzinach 10:00-19:00) w celu upewniania się czy dany rozmiar na pewno jest na stanie!

16,90 zł z podatkiem

Nowy produkt

Linia sosów przeznaczonych o różnym przeznaczeniu: desery, dresing, sosy do dań.


Dostępne smaki:

- chocolate

- pancakes

- strawberry

więcej szczegółów

Doskonale wzbogacają smak potraw, jednak najważniejsze atuty to 0% kalorii, tłuszczu i cukru. Dzięki czemu, są one idealnym rozwiązaniem dla osób poszukujących smacznych dodatków, ale zwracających szczególną uwagę na ilość spożywanych kalorii oraz cukru. Sosy o konsystencji dostosowanej według przeznaczenia, aby idealnie współgrały z potrawą i dopełniały ich smak.

Zalecane Spożycie

Porcję produktu 5 ml stosować jako dodatek do dań, deserów, napojów. Stosować w zależności od indywidualnych potrzeb, spożywać bezpośrednio po przygotowaniu.

Przechowywanie: Przechowywać w chłodnym i suchym miejscu. Po otwarciu przechowywać w lodówce i zużyć w ciągu 1 miesiąca.

Składniki

Woda, kakao o obniżonej zawartości tłuszczu, włókna roślinne, stabilizator (guma ksantanowa), sól, aromaty, substancja konserwująca (benzoesan sodu), regulator kwasowości (kwas mlekowy), barwnik (karmel), substancja słodząca (sukraloza).

30 innych produktów w tej samej kategorii: