APPLIED CREATINE MONOHYDRATE MICRONIZED KREATYNA MONO 250g Zobacz większe

APPLIED CREATINE MONOHYDRATE MICRONIZED KREATYNA MONO 250g

Przed zakupem odzieży sportowej prosimy o kontakt telefoniczny 795 851 416 (od poniedziałku od piątku w godzinach 10:00-19:00) w celu upewniania się czy dany rozmiar na pewno jest na stanie!

34,99 zł z podatkiem

Nowy produkt

Mikronizowany monohydrat kreatyny jest produktem odpowiednim dla osob bioracych udzial w długotrwałym lub intensywnym wysiłku fizycznym, chcących poprawić swoja sprawność fizyczną.
Bierze udział w procesach tworzenia energii, dlatego przyczynia się bezpośrednio do polepszenia dyspozycji w czasie wysiłku fizycznego.

więcej szczegółów

Kreatyna to związek organiczny zbudowany z fragmentów białek, który znajduje się głównie w tkance mięśniowej (98 proc.), gdzie jest przechowywany w postaci fosfokreatyny (stanowiacej 66%) oraz wolnej kreatyny (pozostałe 33%).
Składa się on z 3 aminokwasów: argininy, glicyny i metioniny. Kreatyna spełnia rolę magazyniera dużych ilości energii ATP w mięśniach, która może zostać uwolniona w szybki sposob. Do procesu tego dochodzai w wyniku rozpadu ATP (nosnik energii) do ADP pod wpływem skurczu mięśni. Aby organizm miał wystarczajaca ilosc energii do dalszej pracy, musi zajść ponowna synteza ADP do ATP. Ta odbywa się przy udziale fosfokreatyny, i jeśli kreatyny jest zbyt mało, brakuje także fosfokreatyny i poziom ATP w mięśniach obniza sie. Moze to skutkowac szybciej pojawiajacym sie i narastajacym zmęczeniem i wolniejsza regeneracji po treningu.
W związku z tym dostarczanie organizmowi kreatyny zwiększa energię, jaką mają nasze mięśnie do pracy, co w efekcie przeklada sie na skuteczność treningów.
Kreatyna występuje naturalnie w organizmie człowieka, ale dla osób trenujących jej ilość jest zbyt mała, aby mieć istotny wpływ na osiągniecia sportowe. Monohydrat kreatyny jest jednym z najbardziej znanych i powszechnie stosowanym przez sportowcow suplementem.
Nasz produkt zapewnia najczystszą, wysoko wchlanialna i najłatwiej dostępną formułę monohydratu kreatyny.
Badania wykazaly, że wzrost poziomu kreatyny w miesniach moze pomoc opóźnić pierwsze oznaki zmęczenia, zwiększyć metabolizm energetyczny w komórkach mięśniowych i poprawić ogólne mozliwosci treningowe organizmu. Nalezy pamietac, ze stosowanie kreatyny bez odpowiedniego treningu i diety nie może przynieść rezultatów w postaci budowania masy mięśniowej.

Forma mikronizowana naszego produktu oznacza jego maksymalne rozdrobnienie, lepszą rozpuszczalność oraz absorpcję składnika aktywnego. 
CERTYFIKAT GMP (Good Manufacturing Practices) Produkt został wyprodukowany w zakładzie GMP pod ścisłą kontrolą w celu zapewnienia wysokiej jakości oraz spełnienia wymogów pozwolenia na dopuszczenie do obrotu (MA) oraz specyfikacji produktu.  
TESTOWANY DLA SPORTOWCÓW: Każda partia tego produktu jest testowana pod kątem zawartości zakazanych substancji w ramach programu kontroli antydopingowych. Produkty poddawane są rygorystycznym testom w laboratorium akredytowanym przez ISO 17025 w celu zagwarantowania suplementacji bezpiecznej dla sportowców.  
ZALECANY SPOSÓB UŻYCIA:
Dodaj 1 porcję (5 g) do wody, wstrząśnij i skonsumuj. Stosuj 1-2 razy dziennie najlepiej bezpośrednio przed i po wysiłku. Po 8 tygodniach ciągłego stosowania, zaprzestan suplementacji na 1 tydzień i ponownie rozpocznij cykl po przerwie.
1 porcja = 1 miarka (5 g)
Ilosc porcji w opakowaniu - 50
Skladniki aktywne w 1 porcji
100% mikronizowany monohydrat kreatyny 5000 mg
Skladniki:
100% mikronizowany monohydrat kreatyny
OSTRZEŻENIE: Nie należy przekraczać zalecanej porcji do spożycia w ciągu dnia. Produkt nie może być stosowany jako substytut zróżnicowanej diety. Preparat nie jest przeznaczony dla dzieci, kobiet w ciąży oraz karmiących. Ważne są zrównoważona dieta i zdrowy tryb życia. Produkt może zawierać alergeny takie jak: mleko, soja, pszenica, jęczmień, jaja, orzeszki ziemne i orzechy. W przypadku alergenów patrz składniki pogrubione. Jeśli masz mniej niż 18 lat, jestes diabetykiem, jesteś w ciąży lub karmisz piersią lub jeśli masz jakieś schorzenia i/lub przyjmujesz leki, przed użyciem skonsultuj się z wykwalifikowanym pracownikiem służby zdrowia. Przechowywać w suchym i chłodnym miejscu niedostępnym dla dzieci.
30 innych produktów w tej samej kategorii: