SUPERB CREATINE COMBO 300G Zobacz większe

SUPERB CREATINE COMBO 250G KREATYNA STACK MIX

Przed zakupem odzieży sportowej prosimy o kontakt telefoniczny 795 851 416 (od poniedziałku od piątku w godzinach 10:00-19:00) w celu upewniania się czy dany rozmiar na pewno jest na stanie!

39,00 zł z podatkiem

Nowy produkt

Jesteście ciekawi jaką kreatynę stosują najlepsi kulturyści, aby osiągnąć tak imponujące rezultaty? Użyj Creatine Combo firmy SUPERB z dodatkiem BCAA, by przekonać się jak zwykły człowiek zmienia się w antycznego boga!

więcej szczegółów

WAGA/POJEMNOŚĆ 300g
FORMA Proszek

SUPERB CREATINE COMBO 

Jesteście ciekawi jaką kreatynę stosują najlepsi kulturyści, aby osiągnąć tak imponujące rezultaty? Użyj Creatine Combo firmy SUPERB z dodatkiem BCAA, by przekonać się jak zwykły człowiek zmienia się w antycznego boga!

- szybsza regeneracja i mniejsze zmęczenie podczas treningu
- bardziej rozpuszczalna w wodzie i lepiej wchłanialna
- mocno widoczny efekt nawadniania komórki mięśniowej

Creatine Combo to pięć form Kreatyny, które zapewnią Ci ogromny wzrost siły i maksymalną woluminizacje mięśni bez uczucia nadmiernego podejścia wodą! Wystarczy, że otworzysz puszkę Combo i rozpuścisz zalecaną dawkę produktu, unikalna mieszanka kilku form kreatyn sprawia, że faza ładowania jest zbędna! Otwierasz puszkę, wypijasz i ćwiczysz! Zapewne stosowałeś kiedyś kreatynę rano na czczo? Pamiętasz to uczucie w żołądku. Nasze zaawansowane postaci Kreatyny połączone w jeden matrix gwarantuje brak perturbacji żołądkowych i błyskawiczną przyswajalność! Przełam stagnację na treningu i popraw swoje wyniki dzięki Creatine Combo od Superb. Rewelacyjny produkt w przystępnej cenie, zawierający aż 5 form kreatyny! Dzięki zastosowaniu najlepszych i najsilniejszych form kreatyn, jesteś w stanie uzyskać znacznie lepsze efekty niż stosując formy pojedyncze.

Jeśli chodzi o spożywanie kreatyny przez osoby zaczynające swoja przygodę z treningami, zaleca się jej suplementację pod warunkiem trzymania zbilansowanej diety dopasowanej do aktywności fizycznej, nie przekraczania zalecanego dawkowania oraz stosowania produktu dobrej jakości. Powszechnie panuje również opinia że szybki wzrost masy ciała spowodowany jest zatrzymaniem wody w organizmie. Jednak przeprowadzone badania w tym temacie udowodniły iż większa ilość wody w organizmie była proporcjonalna do przyrostu tkanki mięśniowej, jest to spowodowane tym że mięśnie składają się w 73% z wody. Jest to więc naturalnie występujące zjawisko bez szkody dla organizmu.

Kreatyna jest naturalną kombinacja trzech aminokwasów: l- glicyny, l-argininy oraz l- metioniny. Wytwarzana jest przez organizm z naturalnych, pełnowartościowych źródeł białek mięsa, takich jak ryby i czerwone mięso. Kreatyna w organizmie zmienia się w fosforan kreatyny, który jest prekursorem substancji zwanej adenozynotrójfosforan (ATP), odpowiedzialnej za dostarczenie energii dla skurczu mięśni (95% kreatyny jest skumulowane właśnie w mięśniach). Inną zaletą jest to, że sama kreatyna jest źródłem paliwa. W rzeczywistości pierwszy wybór organizmu podczas wykonywania treningów beztlenowych (takich jak podnoszenie ciężarów) pada na wasze zapasy fosforanu kreatyny. Poprzez suplementację kreatyną można zwiększyć zapasy ATP, co daje więcej energii na treningu. Inną cechą kreatyny to właściwości anaboliczne, poprzez zatrzymanie wody, komórki mięśniowe są lepiej nawodnione co zwiększa ich możliwość syntezy białek. Drugą sprawą to większa ilość jonów w tkance mięśniowej, dzięki temu komórka dąży do utrzymania stężenia substancji wewnątrz niej, co ułatwia transport glukozy i aminokwasów. Suplement Creatine Combo zawiera pięć form Kreatyny:

- Monohydrat Kreatyny - podstawowa i najpopularniejsza forma kreatyny. O jej skuteczności decyduje czystość produktu, im czystsza tym skuteczniejsza.
- Jabłczan Kreatyny (Tri Creatine Malate) - rodzaj wiązania kreatyny z kwasem jabłkowym ( tak jak kwas cytrynowy bierze udział w energetycznych cyklach w komórce) co zauważalnie zwiększa wchłanianie. Różnicą jest przyłączenie trzech cząstek kreatyny do jednej cząstki kwasu jabłkowego, który jest też substratem do pozyskania energetycznego ATP.
- Alfa-ketoglutaran kreatyny - wykazuje silne właściwości anaboliczne, odpowiada za poprawę zdolności wysiłkowych i siłowych, umożliwiając realizowanie intensywnych planów treningowych przy redukcji uczucia zmęczenia. Wspomaga regenerację powysiłkową, wyróżnia się doskonałą rozpuszczalnością, dzięki czemu gwarantuje szybkie działanie.
- Chlorowodorek kreatyny - jedna z lepiej rozpuszczalnych w wodzie form tego związku. Jest stabilna biologicznie oraz silnie skoncentrowana (ok. 77% kreatyny). Zapewnia większą efektywność suplementacji, szybsze nasycenie mięśni kreatyną oraz zmniejsza retencje wody.
- Chlorowodorek estru etylowego kreatyny - jest pochodną kreatyny i alkoholu etylowego. Wykazuje działanie anaboliczne, przyczyniając się do przyrostu masy mięśniowej i nie powodując zatrzymania wody w przestrzeniach międzykomórkowych. Posiada jednocześnie właściwości antykataboliczne, przeciwdziałając rozpadowi mięśni.

Porcja: 12 g
Porcji w opakowaniu: 20
Opakowanie: 250 g

Składniki aktywnew 1 porcji (12 g)
Creatine Mix 
(monohydrat kreatyny,
jabłczan kreatyny, 
alfa-ketoglutaran kreatyny, 
chlorowodorek kreatyny, 
chlorowodorek estru 
etylowego kreatyny
5 g
L-leucyna 2,5 g
L-izoleucyna 1,25 g
L-walina 1,25 g

** - Referencyjna wartość spożycia dla przeciętnej osoby dorosłej (8 400 kJ/2 000 kcal).

DAWKOWANIE:

Jedną porcję (12g - 2miarki) rozpuścić w 250ml wody. Stosować przed treningiem.

30 innych produktów w tej samej kategorii: