UNS BOOSTERON 120 KAP TESTOSTERON Zobacz większe

UNS Mono Extreme 600g KREATYNA MONOHYDRAT

Przed zakupem odzieży sportowej prosimy o kontakt telefoniczny 795 851 416 (od poniedziałku od piątku w godzinach 10:00-19:00) w celu upewniania się czy dany rozmiar na pewno jest na stanie!

59,00 zł z podatkiem

Nowy produkt

UNS Mono Extreme to preparat zawierający czysty monohydrat kreatyny w formie koktajlu o przyjemnym, orzeźwiającym smaku. Stanowi popularny, sprawdzony i bardzo efektywny suplement dla każdego sportowca – w 100% legalny, mimo olbrzymiej siły anabolicznej.

więcej szczegółów

WAGA/POJEMNOŚĆ 600g
FORMA Proszek

UNS Mono Extreme 

  • NAJWYŻSZEJ JAKOŚCI MONOHYDRAT KREATYNY
  • PRZYŚPIESZA ODTWARZANIE ATP, DODAJE ENERGII
  • WSPIERA PRZYROST BEZTŁUSZCZOWEJ MASY MIĘŚNIOWEJ
  • POSIADA ŚWIETNY STOSUNEK CENY DO JAKOŚCI

UNS Mono Extreme to preparat zawierający czysty monohydrat kreatyny w formie koktajlu o przyjemnym, orzeźwiającym smaku. Stanowi popularny, sprawdzony i bardzo efektywny suplement dla każdego sportowca – w 100% legalny, mimo olbrzymiej siły anabolicznej.


Główne zalety preparatu:

  • dodaje energii podczas treningu
  • wspiera przyrost beztłuszczowej masy mięśniowej
  • posiada świetny stosunek ceny do jakości


UNS Mono Extreme dostarcza pracującym mięśniom niezbędny substrat energetyczny – kreatynę. Cząsteczka ta pośrednio umożliwia skurcz mięśni, dzięki uczestniczeniu w regeneracji ATP – uniwersalnego przekaźnika energii w komórkach człowieka. Bez odpowiedniej podaży kreatyny niemożliwy jest efektywny trening, a tym samym rozbudowa masy mięśniowej.
Obecność kreatyny w diecie przekłada się bezpośrednio na wzrost wytrzymałości, siły i ogólnej sprawności fizycznej. Dlatego UNS Mono Extreme to podstawowy suplement dla osób ćwiczących.
Jeśli zależy Ci na maksymalnym wykorzystaniu Twojego czasu na siłowni – nie zapomnij o doładowaniu kreatyną! Udowodnione, korzystne działanie tej substancji występuje w przypadku spożywania co najmniej 3 g kreatyny dziennie.
Wygodna forma suplementu UNS Mono Extreme pozwala na jego łatwe stosowanie, w zależności od indywidualnych potrzeb. Dla jeszcze lepszych osiągów, preparat możesz bezpiecznie łączyć z innymi produktami, np. zawierającymi aminokwasy, białka czy węglowodany.

Dawkowanie:

3,6g (1 płaska miarka) rozpuścić w 200 ml wody. Stosować raz dziennie przed treningiem. Marka do dozowania w środku.

SKŁADNIKI AKTYWNE: Mono Extreme
Porcja: 4g
Ilość porcji w opakowaniu: 150
Opakowanie: 600g
Zawartość: w porcji: zaw: % RWS*
Monohydrat kreatyny 3500mg
w tym kreatyna 3000mg
Składniki: monohydrat kreatyny, aromaty, regulator kwasowości: kwas cytrynowy, substancja słodząca: sukraloza, substancja przeciwzbrylająca: dwutlenek krzemu, barwniki: czerwień chinolinowa (smak jabłka, pomarańczy, cytryny, ananasa); żółcień pomarańczowa (smak pomarańczy, kiwi), błękit brylantowy (smak kiwi).

* % Referencyjna wartość spożycia

30 innych produktów w tej samej kategorii: