7NUTRITION TCM Creatine 500g Zobacz większe

7NUTRITION Creapure 250g KREATYNA MONOHYDRAT

Przed zakupem odzieży sportowej prosimy o kontakt telefoniczny 795 851 416 (od poniedziałku od piątku w godzinach 10:00-19:00) w celu upewniania się czy dany rozmiar na pewno jest na stanie!

35,00 zł z podatkiem

Nowy produkt

Suplement diety. Zmikronizowana Kreatyna Creapure™ (200 mesh) z dodatkiem Tauryny. Przeznaczona dla aktywnych sportowców dyscyplin siłowo-wytrzymałościowych. 

więcej szczegółów

WAGA/POJEMNOŚĆ 250g
FORMA Proszek

7Nutrition Creapure™.

  • POSIADA CERTYFIKAT - CREAPURE!!
  • ZNAKOMITA JAKOŚĆ I CZYSTOŚĆ KREATYNY
  • PODNOSI POZIOM ENERGII NA TRENINGACH
  • ZWIĘKSZA SIŁĘ I MASĘ MIĘŚNI

Kreatyna jest organicznym związkiem chemicznym, powstającym w procesie przemiany materii. Występuje głównie w komórkach mięśniowych.Pod wpływem enzymu (kinaza kreatynowa) przekształca się w fosfokreatynę, która umożliwia szybsze odbudowywanie ATP (rozpad wysokoenergetycznych wiązań ATP dostarcza energii do maksymalnych, krótkotrwałych skurczów mięśniowych). Wspomaga syntezę białek, poprawia zdolności wysiłkowe organizmu.

7Nutrition CREAPURE to opatentowana niemiecka kreatyna o doskonałej czystości. Jedyną klinicznie przetestowana formą kreatyny jest znajdująca się w preparacie CreaPure Creatine. Najlepszy monohydrat kreatyny jest produkowany w Niemczech i charakteryzuje się niezwykłą czystością chemiczną. 

ATP (trifosforan adenozyny) jest Źródłem energii dla wszystkich skurczów mięśni (budowanie mięśni). Energia jest wytwarzana, gdy ATP uwalnia swoje GRUPY fosforanowe (ATP staje się wówczas ADP). Kreatyna zwraca fosforan z powrotem do ADP, powodując odnowienie ATP i tym samym przywracając zasoby ATP.

Dzięki temu jesteś w stanie ćwiczyć ciężej, dłużej i bardziej efektywnie. Stosowanie kreatyny może zwiększyć Twoją siłę i osiągi. Może pomóc w budowaniu masy beztłuszczowej poprzez powiększanie wielkości i  uwadnianie komórek mięśniowych, tym samym tworząc niezbędne środowisko anaboliczne do wzrostu.

DAWKOWANIE:

  • Dzień Treningowy:
    1 porcje przed treningiem i 1 porcję po treningu
  • Dzień Nietreningowy: 
    1 porcję rano na czczo i 1 porcję po południu
SKŁADNIKI AKTYWNE: Creapure
Porcja: 5g
Ilość porcji w opakowaniu: 50
Opakowanie: 250g
Zawartość: w 1 porcji zaw: % RWS*
Energia 0kcal
Białko 0g
Węglowodany 0g
Tłuszcze 0g
Mikronizowany Monohydrat Kreatyny Creapure™ 4,75g
Tauryna 0,25g
Składniki: Mikronizowany Monohydrat Kreatyny Creapure™, tauryna.

* % Referencyjna wartość spożycia

30 innych produktów w tej samej kategorii: