NUTREND FLEXIT 400g KOLAGEN GLUKOZAMINA MSM KOLAGEN KWAS HIALURONOWY NA STAWY Zobacz większe

UNS CREA X-5 300g KREATYNA STACK

Przed zakupem odzieży sportowej prosimy o kontakt telefoniczny 795 851 416 (od poniedziałku od piątku w godzinach 10:00-19:00) w celu upewniania się czy dany rozmiar na pewno jest na stanie!

55,00 zł z podatkiem

Nowy produkt

CREA-X5 - jest suplementem diety, którego działanie oparte jest na aktywności pięciu doskonale uzupełniających się form kreatyny, w formule HAMMER, w celu maksymalnego wspomagania przyrostów masy mięśniowej, siły i wytrzymałości! 

więcej szczegółów

WAGA/POJEMNOŚĆ 300g
FORMA Proszek

UNS CREA-X5

  • AŻ 4500MG WYSOCE ANABOLICZNYCH FORM KREATYNY,
  • 5 NAJSKUTECZNIEJSZYCH KREATYNY,
  • ZWIĘKSZA SIŁĘ I MASĘ MIĘŚNIOWĄ,
  • WYSOKA PRZYSWAJALNOŚĆ,
  • DOPRACOWANE SMAKI I ROZPUSZCZALNOŚĆ.

CREA-X5 - jest suplementem diety, którego działanie oparte jest na aktywności pięciu doskonale uzupełniających się form kreatyny, w formule HAMMER, w celu maksymalnego wspomagania przyrostów masy mięśniowej, siły i wytrzymałości! 

- 4280 mg form kreatyny w porcji,
- wspiera przyrost beztłuszczowej masy mięśniowej,
- zapewnia szybki przyrost energii podczas intensywnego wysiłku.

Kreatyna jest jednym z związków bioaktywnych wykorzystywanych w suplementacji sportowców. Podaż kreatyny zwiększa zapasy fosfokreatyny w mięśniach nawet o 40%, co przekłada się na wyraźne zwiększenie intensywności wykonywanych ćwiczeń.  

Formuła HAMMER opiera się na odpowiednim zestawieniu zróżnicowanych źródeł kreatyny, dobranych według kryterium jakim jest biodostępność i okres półtrwania. Zapewnia wydajną, systematyczną i efektywną podaż tego mikroskładnika na poziomie komórkowym.

Już krótkoterminowa suplementacja kreatyną zwiększa wzrost masy mięśniowej.

Codzienne przyjmowanie kreatyny może zwiększyć wpływ treningu oporowego na siłę mięśniową u dorosłych w wieku powyżej 55 lat — korzystne działanie występuje w przypadku dziennego spożycia 3 g kreatyny w połączeniu z treningiem oporowym, który umożliwia stopniowe zwiększanie obciążeń i który należy odbywać co najmniej trzy razy w tygodniu przez kilka tygodni, przy czym intensywność treningu musi wynosić co najmniej 65–75 % maksymalnego jednorazowego obciążenia. Produkt skierowany również dla dorosłych w wieku ponad 55 lat, którzy odbywają regularne treningi oporowe.

Zalecane dzienne spożycie:

Jedną porcję - 5 g (1 miarka) rozpuścić w 200 ml wody. Stosować raz dziennie przed treningiem.

SKŁADNIKI AKTYWNE: CREA X-5
Porcja: 5g
Ilość porcji w opakowaniu: 60
Opakowanie: 300g
Zawartość: w porcji: zaw: % RWS*
Monohydrat kreatyny 1500mg
Jabłczan kreatyny 1000mg
Chlorowodorek kreatyny 1000mg
Alfa-ketoglutaran kreatyny 500mg
Chlorowodorek estru etylowego kreatyny 500mg
Składniki: monohydrat kreatyny, chlorowodorek kreatyny, jabłczan kreatyny, alfa-ketoglutaran kreatyny, chlorowodorek estru etylowego kreatyny, aromat, regulator kwasowości: cytrynian sodu, substancja przeciwzbrylajaca: dwutlenek krzemu, substancja słodząca: sukraloza, barwniki: zółcień chinolinowa (smak cytryny, pomarańczy, ananasa i jabłka), zółcień pomarańczowa (smak pomarańczy i kiwi), błękit brylantynowy (smak kiwi).

* % Referencyjna wartość spożycia

30 innych produktów w tej samej kategorii: