BELTOR Stanik sportowy „I Can & I Will”

Przed zakupem odzieży sportowej prosimy o kontakt telefoniczny 795 851 416 (od poniedziałku od piątku w godzinach 10:00-19:00) w celu upewniania się czy dany rozmiar na pewno jest na stanie!

72,00 zł z podatkiem

Nowy produkt

Stanik sportowy „I Can & I Will” z linii CompressionGEAR to unikalne rozwiązanie dla zwolenniczek dyscyplin sportowych, w których liczy się najlepsza jakość, wykonanie oraz komfort użytkowania. 

więcej szczegółów

RODZAJ DAMSKIE
BELTOR Stanik sportowy „I Can & I Will”

Stanik sportowy „I Can & I Will” z linii CompressionGEAR to unikalne rozwiązanie dla zwolenniczek dyscyplin sportowych, w których liczy się najlepsza jakość, wykonanie oraz komfort użytkowania. Nowoczesny design został wykonany metodą cyfrowej sublimacji, zapewniając dożywotnią trwałość nadruku. Specjalnie dobrana kompozycja poliestru i elastanu (88% / 12%) zapewnia idealne dopasowanie do ciała, podnosi komfort użytkowania oraz zwiększa wytrzymałość stanika.

Linia CompressionGEAR charakteryzuje się wysokim poziomem kompresji, dzięki czemu mięśnie utrzymują odpowiednie napięcie, nawet podczas intensywnego treningu, a ultra gładka i nieograniczająca ruch tkanina poprawia termoregulację organizmu utrzymując skórę suchą i ciepłą.

Zalety stanika sportowego I Can & I Will

 -najlepszej jakości oddychające i niemechacące się materiały
 -płaskie, nie drażniące skórę szwy
 -krój dopasowany do kobiecej sylwetki
 -elastyczna, markowa guma ściągająca
 -nowoczesny design
 -uniwersalne zastosowanie

rozmiarowka

30 innych produktów w tej samej kategorii: