PEPSPORT WEAR RASHGUARD TERMOAKTYWNY

Przed zakupem odzieży sportowej prosimy o kontakt telefoniczny 795 851 416 (od poniedziałku od piątku w godzinach 10:00-19:00) w celu upewniania się czy dany rozmiar na pewno jest na stanie!

139,00 zł z podatkiem

Nowy produkt

Najwyższej jakości termoaktywny, oddychający ,szybkoschnący i elastyczny materiał (92% poliester, 8% elastan)Wzmocnione płaskie i elastyczne szwy, nie podrażniające skóry-dzięki czemu nie czujemy dyskomfortu podczas ćwiczeń.

więcej szczegółów

KOLOR CZARNY
MATERIAŁ POLIESTER 95% I ELASTAN 5%

Najwyższej jakości termoaktywny, oddychający ,szybkoschnący i elastyczny materiał (92% poliester, 8% elastan)Wzmocnione płaskie i elastyczne szwy, nie podrażniające skóry-dzięki czemu nie czujemy dyskomfortu podczas ćwiczeń. System utrzymujący właściwą temperaturę ciała w trakcie treningu, gwarantując suchość w ciepłe dni, zaś komfort cieplny w niskich temperaturach . Wilgoć odprowadzana jest na zewnątrz. Kompresyjny materiał odciążający mięśnie i zwiększający przepływ krwi, dzięki czemu mogą dłużej i wydajniej pracować oraz pozostają rozgrzane przez cały trening. Zapobiega otarciom i podrażnieniom skóry, pomaga utrzymać higienę. Nadruki wykonane metodą sublimacji - nieścieralne i trwałe. Anatomicznie dopasowane. Wyprodukowane z myślą o potrzebach osób uprawiających sport wyczynowo.

22 innych produktów w tej samej kategorii: