RASHGUARD PEPSPORT WEAR Z TWOIM WYDRUKIEM Zobacz większe

RASHGUARD PEPSPORT WEAR Z TWOIM WYDRUKIEM

Przed zakupem odzieży sportowej prosimy o kontakt telefoniczny 795 851 416 (od poniedziałku od piątku w godzinach 10:00-19:00) w celu upewniania się czy dany rozmiar na pewno jest na stanie!

74,80 zł z podatkiem

Nowy produkt

Najwyższej jakości termoaktywny, oddychający ,szybkoschnący i elastyczny materiał. Wzmocnione płaskie i elastyczne szwy, nie podrażniające skóry-dzięki czemu nie czujemy dyskomfortu podczas ćwiczeń.

więcej szczegółów

JUŻ DZIŚ W OPCJI Z TWOIM PODANYM HASŁEM! W KOMENTARZU DO ZAMÓWIENIA ZAMIEŚĆ TEKST KTÓRY CHCIAŁBYŚ ABY ZNALAZŁ SIĘ NA NASZYM RASHGUARD'ZIE I CIESZ SIĘ SPERSONALIZOWANĄ ODZIEŻĄ TRENINGOWĄ

PRZED ZAKUPEM KONIECZNIE SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI W CELU OMÓWIENIA SZCZEGÓŁÓW! 795 851 416

Najwyższej jakości termoaktywny, oddychający ,szybkoschnący i elastyczny materiał. Wzmocnione płaskie i elastyczne szwy, nie podrażniające skóry-dzięki czemu nie czujemy dyskomfortu podczas ćwiczeń. System utrzymujący właściwą temperaturę ciała w trakcie treningu, gwarantując suchość w ciepłe dni, zaś komfort cieplny w niskich temperaturach . Wilgoć odprowadzana jest na zewnątrz. Kompresyjny materiał odciążający mięśnie i zwiększający przepływ krwi, dzięki czemu mogą dłużej i wydajniej pracować oraz pozostają rozgrzane przez cały trening. Zapobiega otarciom i podrażnieniom skóry, pomaga utrzymać higienę. Nadruki wykonane metodą sublimacji - nieścieralne i trwałe. Anatomicznie dopasowane. Wyprodukowane z myślą o potrzebach osób uprawiających sport wyczynowo.