7Nutrition Steel Joints 450g Zobacz większe

7Nutrition Steel Joints 450g KOŚCI STAWY ŚCIĘGNA

Przed zakupem odzieży sportowej prosimy o kontakt telefoniczny 795 851 416 (od poniedziałku od piątku w godzinach 10:00-19:00) w celu upewniania się czy dany rozmiar na pewno jest na stanie!

59,00 zł z podatkiem

Nowy produkt

7Nutrition Steel Joints Drink suplement diety na stawy. Steel Joints Drink zawiera najsilniej działające składniki aktywne, które wpływają na aparat ruchu. Regenerują, wzmacniają i odżywiają tkankę kostną, chrzęstną, więzadła, ścięgna oraz stawy.

więcej szczegółów

Minimalna ilość zamówienia dla produktu wynosi 99

WAGA/POJEMNOŚĆ 450g
FORMA Proszek

7Nutrition Steel Joints Drink 450g

Suplement diety na stawy. Steel Joints Drink zawiera najsilniej działające składniki aktywne, które wpływają na aparat ruchu. Regenerują, wzmacniają i odżywiają tkankę kostną, chrzęstną, więzadła, ścięgna oraz stawy. Steel Joints to produkt dla osób aktywnych fizycznie, narażonych na powstanie kontuzji i urazów.
Steel Joints Drink - preparat na stawy w proszku

Steel Joints Drink to kompletna odżywka na stawy. Chroni, wzmacnia i regeneruje oraz zapobiega kontuzjom i urazom. Steel Joints w proszku zawiera wysokie dawki kluczowych składników - MSM, chondroityny, kwasu hialuronowego oraz Boswellia serrata. Ich wysokie stężenie pozwala w jak najlepszy sposób zadbać o stawy w okresie intensywnych ćwiczeń. Suplement diety Steel Joints Drink to wysokiej jakości produkt regenerujący uszkodzoną strukturę kostno-stawową, który bazuje na białko kolagenowym zapewniającym właściwą strukturę kości. Jest niezastąpionym wsparciem dla osób uprawiających sporty siłowe, wytrzymałościowe, a także siłowo-wytrzymałościowe.

    Zalety stosowania Steel Joints Drink:

    -ochrona chrząstek, stawów, ścięgien i więzadeł
    -złagodzenie dolegliwości wywołanych przeciążeniem stawów
    -poprawa ruchliwości i elastyczności
    -odżywianie oraz wzmocnienie chrząstek stawowych
    -szybszy powrót do zdrowia po urazach i kontuzjach

Charakterystyka składników aktywnych

MSM (metylosulfonylometan) to naturalnie występująca forma organicznej siarki (podstawowego składnika białek, enyzmów i tkanek). MSM od lat cieszy się niezmienną popularnością, ponieważ silnie u skutecznie wpływa na regenerację stawów. Uzupełnia ubytki między komórkami i pomaga zachować właściwą strukturę molekularną tkanek łącznych. Jest niezastąpionym wsparciem aparatu ruchu. Należy również pamiętać, że MSM istotnie wpływa na syntezę glutationu, czyli wewnątrzkomórkowego przeciwutleniacza chroniącego komórki przed działaniem wolnych rodników, a także syntezę kolagenu.

Boswellia Serrata to ceniony składnik o właściwościach przeciwzapalnych. Łagodzi dolegliwości bólowe i ułatwia powrót do zdrowia po urazach. Boswellia Serrata, czyli kadzidłowiec w wyniku inhibicji substancji prozapalnych pomaga powstrzymać niszczenie tkanki chrzęstnej i nasila jej odbudowę.

Kwas hialuronowy to główny składnik masy międzykomórkowej płynu stawowego w chrząstce. Wpływa na ruchomość, mobilność stawu, przywraca właściwą masę cząsteczkową w płynie stawowym. Przeprowadzone badania wykazały działanie przeciwbólowe kwasu hialuronowego w chorobie zwyrodnieniowej stawów.

Chondroityna to jeden ze składników chrząstki stawowej. Wpływa na wytwarzanie proteoglikanów, które są składnikami substancji pozakomórkowej. Substancja ta cechuje się właściwościami, dzięki którym możliwe jest amortyzowanie siły działającej na stawy.

Białko kolagenowe to bogate źródło aminokwasów i peptydów uczestniczących w tworzeniu kolagenu. Kolagen występuje w tkance łącznej, w skórze, ścięgnach oraz chrząstkach stawowych. Jego suplementacja wpływa na ruchomość i elastyczność stawów.

Skład suplementu diety Steel Joints Drink

Wartość odżywcza 20 g
Białko 11,2 g
Węglowodany
w tym cukry
4,13 g
0 g
Tłuszcze 0,60 g
MSM 320 mg
Siarczan glukozaminy 345 mg
Siarczan chondroityny 172 mg
Boswellia Serrata 200 mg
Białko kolagenowe 10800 mg
Kwas hialuronowy 20 mg
L-Prolina 520 mg
Wapń 105,8 mg
Magnez 63,2 mg
Witamina C 115 mg
Witamina B6 5,7 mg
Witamina D3 8,6 mg
Maltodekstryna 4130 mg

Składniki: MSM, l-prolina, kwas hialuronowy, wapń, magnez, kwas askorbinowy, chlorowodorek pirydoksyny, cholekalcyferol, siarczan glukozaminy, siarczan chondroityny, ekstrakt z Boswellia Serrata, białko kolagenowe, maltodekstryna, substancja słodząca (mannitol, acesulfam).

Opis i charakterystyka produktu Steel Joints Drink:
  • 1 porcja = 20 gram
  • Ilość porcji w opakowaniu: 22
  • Zawartość opakowania: 450 gramSposób przygotowania i dawkowanie odżywki firmy 7Nutrition

    Sposób przygotowania odżywki:

    Porcję produktu (20 gram) rozpuścić w 150 ml wody lub niegazowanego napoju.

    Zalecany sposób spożycia:

    Dni treningowe: 1 porcja dziennie
    Dni nietreningowe: 1 porcja dziennie


30 innych produktów w tej samej kategorii: