7Nutrition Steel Joints 450g Zobacz większe

7Nutrition Cissus 120 kap. STAWY SCIEGNA

Przed zakupem odzieży sportowej prosimy o kontakt telefoniczny 795 851 416 (od poniedziałku od piątku w godzinach 10:00-19:00) w celu upewniania się czy dany rozmiar na pewno jest na stanie!

69,00 zł z podatkiem

Nowy produkt

7Nutrition Cissus - to produkt przywracający optymalną sprawność naszych stawów, również po urazach lub kontuzjach. Zabezpiecza zarówno nasze stawy jak i ścięgna przed odczuwaniem skutków ich nadmiernej eksploatacji, jak i również łagodzi stany bólu i zmniejsza poczucie dyskomfortu.

więcej szczegółów

Minimalna ilość zamówienia dla produktu wynosi 99

FORMA Kapsułki
LICZBA SZTUK W OPAKOWANIU 120

7Nutrition Cissus

-Najskuteczniejszy związek wpływający na aparat ruchu
-Aż 750mg ekstraktu w jednej kapsułce i wysokie stężenie ketosteronów
-Znacząco zmniejsza ryzyko wystąpienia osteoporozy
-Silna działanie przeciwbólowe
-Jest skutecznym antyoksydantem
-Idealny również jako środek profilaktyczny
-Silnie regeneruje chrząstkę stawową

7Nutrition Cissus Quadrangularis to roślina posiadająca unikalne właściwości w przywracaniu stawom ich najlepszą sprawność. O jej skuteczności miało okazję przekonać się niezwykle szerokie grono osób, a niemal każdy zawodowy sportowiec, świadomie czy też nie, ale korzystał ze zbawiennych funkcji tej rośliny. Cissus nie tylko dba o nasze stawy, ale ma też potwierdzoną skuteczność jako antyoksydant oraz wpływa na regulację całego naszego metabolizmu czy też obniżenie złego cholesterolu.

Roślina ta naturalnie występuje na kontynentach Afrykańskim oraz Azjatyckim i może stanowić jedyną skuteczną alternatywę dla leków przeciwzapalnych, które przy dłuższym stosowaniu nie są obojętne dla naszego zdrowia. Cissus Quadrangularis jest polecany dla osób w okresie bardzo intensywnych treningów, kiedy to jesteśmy poddawani ogromnym obciążeniom. Dbamy wtedy zazwyczaj o nasz sen czy też układ mięśniowy, jednak z całą pewnością nie wolno zapominać o naszych stawach które wykonują nie mniejszą pracę.

Kontuzje są tą mniej przyjemną częścią sportu i nawet przy odpowiedniej rozgrzewce musimy się liczyć, że kiedyś może się nam to przytrafić. Warto okresowo stosować 7Nutrtion Cissus w celu minimalizacji tego ryzyka oraz bezpośrednio po urazie w okresie rehabilitacji. Znacznie skróci to czas niezbędny do prawidłowej regeneracji oraz złagodzi występujący ból.


Skład: 1 kap. zawiera 750 mg ekstraktu Cissus quadrangularis (20% ketosteronów)

Wielkość porcji: 1 kap.
Ilość porcji w opakowaniu: 120

Dawkowanie i sposób użycia: stosować 1 kap. 7 Nutrition Cissus jeden do dwóch razy dziennie, najlepiej z dala od posiłku, przed śniadaniem i przed treningiem lub snem.

30 innych produktów w tej samej kategorii: