UNS BOOSTERON 120 KAP TESTOSTERON Zobacz większe

UNS L-TRYPTOPHAN - 200G TRYPTOFAN

Przed zakupem odzieży sportowej prosimy o kontakt telefoniczny 795 851 416 (od poniedziałku od piątku w godzinach 10:00-19:00) w celu upewniania się czy dany rozmiar na pewno jest na stanie!

45,00 zł z podatkiem

Nowy produkt

UNS L- TRYPTOPHAN – suplement diety  w postaci proszku, który nie zawiera substancji dodatkowych. 
Produkt 100% PURE.

więcej szczegółów

WAGA/POJEMNOŚĆ 200g
FORMA Proszek

UNS L- TRYPTOPHAN – suplement diety  w postaci proszku, który nie zawiera substancji dodatkowych. 
Produkt 100% PURE.

Dostarcza 1 g L – tryptofanu w dziennej porcji. Suplement przeznaczony jest dla każdej osoby chcącej uzupełnić dietę w powyższą substancje. Opakowanie zawiera, aż 200 porcji produktu.
Ze względu na zawartość wyłącznie czystego surowca bez żadnych dodatków smakowych oraz wypełniaczy produkt charakteryzuje się wyjątkowo swoistym smakiem i zapachem.

Tryptofan to:

- organiczny związek chemiczny z grupy aminokwasów białkowych,
- jest niezbędnym aminokwasem egzogennym,
- nie jest syntetyzowany w organizmie człowieka
- musi być dostarczany wraz z pożywieniem,
- ma wpływ na stan psychiczny i samopoczucie.

Aminokwas ten wchodzi w skład np. białek mleka, a jego rola ściśle wiąże się ze stanem psychicznym oraz samopoczuciem., która aktywnie reguluje pracę układu nerwowego. Rola tryptofanu w organizmie człowieka jest bardzo ważna. Reguluje on bowiem wiele ważnych procesów, które z kolei decydują o prawidłowym funkcjonowaniu całego organizmu.

L-Tryptofan to naturalny antydepresant. Przy pomocy tryptofanu ciało produkuje kluczowe neurohormony (serotoninę, melatoninę).

Głównym zadaniem tryptofanu jest podwyższanie poziomu serotoniny, której obniżony poziom jest podstawową przyczyną niepokoju i depresji, zmian nastroju i zachowania, zaburzeń snu oraz skłonności do przejadania się.

Zalecane dzienne spożycie:
Porcję - 1 g (1 i 1/2 miarki) rozpuścić w 200 ml wody lub soku. Stosować raz dziennie.  Miarka do dozowania w środku opakowania.

Informacja żywieniowa

Składniki aktywne

Ilość w porcji dziennej

L- tryptofan

1 g


Składniki: L– tryptofan (100%).

30 innych produktów w tej samej kategorii: