UNS BOOSTERON 120 KAP TESTOSTERON Zobacz większe

UNS MAGNESIUM CITRATE - 200G MAGNEZ PROSZEK

Przed zakupem odzieży sportowej prosimy o kontakt telefoniczny 795 851 416 (od poniedziałku od piątku w godzinach 10:00-19:00) w celu upewniania się czy dany rozmiar na pewno jest na stanie!

45,00 zł z podatkiem

Nowy produkt

UNS Magnesium Citrate to specjalistyczny preparat, dzięki któremu w krótkim czasie uzupełnisz wszelkie braki magnezu w swojej diecie. Bardzo dobrze przyswajalna forma chemiczna (cytrynian magnezu) oraz forma proszku przekłada się na wygodną suplementację oraz dobór dawki pod indywidualne potrzeby.

więcej szczegółów

WAGA/POJEMNOŚĆ 200g
FORMA Proszek

UNS MAGNESIUM CITRATE W PROSZKU

  • WYSOKIEJ JAKOŚCI MAGNEZ W FORMIE CYTRYNIANU
  • BARDZO DOBRA PRZYSWAJALNOŚĆ KAŻDEJ PORCJI
  • NIWELUJE PROBLEM Z NIEKONTROLOWANYMI SKURCZAMI
  • POMAGA W UTRZYMANIU RÓWNOWAGI ELEKTROLITOWEJ
  • WSPOMAGA PRZEMIANY ENERGETYCZNE

Miewasz problem z niekontrolowanymi skurczami mięśni, w tym powiek? Jest to znak, że prawdopodobnie brakuje Ci magnezu i warto zadbać o jego uzupełnienie. Każda porcja charakteryzuje się bardzo dobrą przyswajalnością oraz solidną dawką tego niezwykle istotnego minerału. Forma proszku wpływa wprost na komfort suplementacji. 

UNS Magnesium Citrate to specjalistyczny preparat, dzięki któremu w krótkim czasie uzupełnisz wszelkie braki magnezu w swojej diecie. Bardzo dobrze przyswajalna forma chemiczna (cytrynian magnezu) oraz forma proszku przekłada się na wygodną suplementację oraz dobór dawki pod indywidualne potrzeby. Magnez jest jednym z podstawowych minerałów o bardzo istotnych funkcjach dla organizmu człowieka (wchodzi w skład wielu enzymów, warunkuje sprawną pracę mięśni, wspomaga utrzymanie równowagi kwasowo-zasadowej organizmu oraz oddala poczucie zmęczenia. Pomaga także w utrzymaniu prawidłowego funkcjonowania układu nerwowego oraz mięśni, a nawet uczestniczy w syntezie białek organizmu! 

UNS MAGNESIUM CITRATE – WYBIERZ NAJWYŻSZĄ JAKOŚĆ!

DAWKOWANIE:

1 porcję dziennie.

UNS Magnesium Citrate - 200g 
Porcja: 0.75 g
Ilość porcji w opakowaniu: 266
Opakowanie: 200g
Wartość Odżywcza / Informacja Żywieniowa: Na 0.75 g % RWS*
Magnez 750 mg 200%
Składniki: cytrynian magnezu (100%).

*% Referencyjna Wartość Spożycia

30 innych produktów w tej samej kategorii: