UNS BOOSTERON 120 KAP TESTOSTERON Zobacz większe

UNS NAC - 200G PROSZEK WATROBA

Przed zakupem odzieży sportowej prosimy o kontakt telefoniczny 795 851 416 (od poniedziałku od piątku w godzinach 10:00-19:00) w celu upewniania się czy dany rozmiar na pewno jest na stanie!

59,00 zł z podatkiem

Nowy produkt

UNS NAC jest specjalistycznym suplement diety w tabletkach. Jest to N-acetylowa pochodna cysteiny – endogennego aminokwasu siarkowego występującego naturalnie w naszym organizmie. Produkt polecany szczególnie sportowcom w okresie wzmożonego wysiłku fizycznego, w czasie zwiększonej podatności na stres i choroby oraz wspomagająco w celu oczyszczenia organizmu z toksyn.

więcej szczegółów

WAGA/POJEMNOŚĆ 200g
FORMA Proszek

UNS NAC - PROSZEK

  • WYSOKIEJ JAKOŚCI ACETYLOWANA FORMA L-CYSTEINY
  • CZYSTY SKŁAD – BEZ DODATKÓW I WYPEŁNIACZY
  • ZNAKOMITE ŹRÓDŁO ORGANICZNEJ SIARKI
  • WSPIERA PRAWIDŁOWĄ PRACĘ WĄTROBY I UKŁADU KRWIONOŚNEGO
  • WZMACNIA UKŁAD IMMUNOLOGICZNY

Wysokiej jakości czysta N-acetylo cysteina w formie proszku! Brak jakichkolwiek zbędnych dodatków i wypełniaczy, jedynie substancja aktywna. Bardzo dobre źródło organicznej siarki w każdej porcji. Wpływa pozytywnie na ogólny stan organizmu!

UNS NAC – to specjalistyczny suplement w formie tabletek gwarantujących komfort suplementacji. Każda jego porcja dostarcza wysokiej jakości N-acetylo cysteiny będącej pochodną cysteiny (endogennego aminokwasu siarkowego). Polecany jest podczas zwiększonej ilości sytuacji stresowych oraz jako wsparcie dla procesu detoksykacji organizmu. Cysteina stanowi bardzo istotny element wielu procesów takich jak: synteza białek, praca enzymów oraz budowanie tkanek organizmu. Bierze udział także w syntezie glutationu (bardzo silnego antyoksydantu) oraz wspiera usuwanie szkodliwych produktów przemiany materii z organizmu. Warto podkreślić, że wpływa na ograniczenie poczucia zmęczenia fizycznego, jak i psychicznego. Stosowana jest przez sportowców jako sposób na maksymalne przyśpieszenie regeneracji wątroby, nie bez znaczenia jest także dla osiąganych efektów.

UNS NAC – POSTAW NA NAJWYŻSZĄ JAKOŚĆ I CIESZ SIĘ SKUTECZNOŚCIĄ! 

DAWKOWANIE:

1 porcję dziennie.

UNS NAC - 200g 
Porcja: 1 g
Ilość porcji w opakowaniu: 200
Opakowanie: 200g
Wartość Odżywcza / Informacja Żywieniowa: Na 1 g % RWS*
N-acetylo-L-cysteina (NAC) 1 g -
Składniki: N-acetylo-L-cysteina (NAC) (100%).

*% Referencyjna Wartość Spożycia

30 innych produktów w tej samej kategorii: