UNS BOOSTERON 120 KAP TESTOSTERON Zobacz większe

UNS POTASSIUM - 90 KAPS. POTAS

Przed zakupem odzieży sportowej prosimy o kontakt telefoniczny 795 851 416 (od poniedziałku od piątku w godzinach 10:00-19:00) w celu upewniania się czy dany rozmiar na pewno jest na stanie!

19,00 zł z podatkiem

Nowy produkt

UNS Potassium jest wysokiej jakości suplementem dostarczającym dobrze przyswajalnego potasu. Forma kapsułek zapewnia komfort doboru dawki oraz samej suplementacji. Wpływa pozytywnie na pracę ukłądu nerwowego oraz umożliwia sprawny skurcz mięśni.

więcej szczegółów

FORMA Tabletki
LICZBA SZTUK W OPAKOWANIU 90

UNS POTASSIUM

  • WYSOKA KONCENTRACJA POTASU W KAŻDEJ KAPSUŁCE
  • 1 OPAKOWANIE TO AŻ 90 PEŁNYCH PORCJI
  • WPŁYWA NA ZACHOWANIE RÓWNOWAGI WODNO-ELEKTROLITOWEJ
  • UMOŻLIWIA PRAWIDŁOWE SKURCZE MIĘŚNI
  • BIERZE UDZIAŁ W REGULACJI CIŚNIENIA

Potas jest jednym z najważniejszych minerałów, który warunkuje zachowanie pełnię zdrowia oraz prawidłową pracę mięśni. Każda porcja dostarcza jego bardzo dobrze przyswajalną formę chemiczną! Bierze także udział w zachowaniu równowagi wodno-elektrolitowej.

UNS Potassium jest wysokiej jakości suplementem dostarczającym dobrze przyswajalnego potasu. Forma kapsułek zapewnia komfort doboru dawki oraz samej suplementacji. Wpływa pozytywnie na pracę ukłądu nerwowego oraz umożliwia sprawny skurcz mięśni. Jest także jednym z podstawowych elektrolitów, który tracony jest wraz z potem podczas intensywnego treningu – w związku z czym należy szybko uzupełniać jego braki.

UNS Potassium polecany jest wszystkim osobom aktywnym fizycznie.

UNS POTASSIUM – REWELACYJNY PRODUKT W DOBREJ CENIE! 

DAWKOWANIE:

1 porcja dziennie.

SKŁADNIKI AKTYWNE: Potassium
Porcja: 1 kaps.
Ilość porcji w opakowaniu: 90
Opakowanie: 90 kaps.
Zawartość: w porcji: zaw: % RWS*
Potas 300mg 15%
Składniki: chlorek potasu, substancja przeciwzbrylająca: stearynian magnezu, substancja wypełniająca: celuloza mikrokrystaliczna, otoczka (celuloza, barwnik: dwutlenek tytanu).

* % Referencyjna wartość spożycia

30 innych produktów w tej samej kategorii: