UNS OMEGA 3 90KAP 1000MG Zobacz większe

UNS Omega 3 120kap KWASY TŁUSZCZOWE

Przed zakupem odzieży sportowej prosimy o kontakt telefoniczny 795 851 416 (od poniedziałku od piątku w godzinach 10:00-19:00) w celu upewniania się czy dany rozmiar na pewno jest na stanie!

35,00 zł z podatkiem

Nowy produkt


Omega3 w optymalnych dawkach są niezastąpionym składnikiem prawidłowej diety każdego człowieka. Jego właściwości pozwalają na utrzymanie optymalnego stanu zdrowia oraz sprawności i kondycji psychofizycznej.

więcej szczegółów

FORMA Kapsułki
LICZBA SZTUK W OPAKOWANIU 120

UNS Omega 3 120caps

- Wspomaga pracę serca i mózgu
- Chroni przed miażdżycą i rozwojem nowotworów
- Przyspiesza odnowę potreningową u sportowców

Omega3 w optymalnych dawkach są niezastąpionym składnikiem prawidłowej diety każdego człowieka. Jego właściwości pozwalają na utrzymanie optymalnego stanu zdrowia oraz sprawności i kondycji psychofizycznej. Osoby aktywne fizycznie stosują kwasy omega-3 na co dzień i polecają je jako podstawowy składnik pokarmowy pozwalający na szybsze budowanie beztłuszczowej masy mięśniowej, skuteczne redukowanie podskórnej tkanki tłuszczowej oraz wzrost siły i wydolności organizmu.


Dawkowanie:

1 porcja dziennie (2 kapsułki) z posiłkiem.

Uwagi: produkt NIEZALECANY w czasie ciąży i karmienia, osób z chorobami nerek lub wątroby, schorzeniami układu krwionośnego lub nadwrażliwością na jeden lub więcej składników. W razie jakichkolwiek wątpliwości lub w przypadku wystąpienia jakichkolwiek objawów niepożądanych zalecane jest zaprzestanie używania preparatu oraz konsultacja lekarska (w szczególności: hemofilia oraz przyjmowanie leków przeciwzakrzepowych).

Nie przekraczać zalecanych dawek, nie może być stosowany jako substytut zróżnicowanej diety. Przechowywać w miejscu niedostępnym dla dzieci.


Składniki:

SKŁADNIKI AKTYWNE Omega3
Porcja 2kap
Ilość porcji w opakowaniu 60
Opakowanie 120kap
Zawartość jednej porcji zaw:
Wartość energetyczna: 18 kcal
Białko 0 g
Węglowodany 0 g
Tłuszcze 2 mg
Kwas eikozapentaenowy (EPA) 360 mg
Kwas dokozaheksaenowy (DHA) 240 mg
Octan DL-a-tokoferolu 10 mg
30 innych produktów w tej samej kategorii: