UNS Vit B Complex 90caps Zobacz większe

UNS Vit B Complex 90caps WITAMINA B KOMPLEKS

Przed zakupem odzieży sportowej prosimy o kontakt telefoniczny 795 851 416 (od poniedziałku od piątku w godzinach 10:00-19:00) w celu upewniania się czy dany rozmiar na pewno jest na stanie!

16,00 zł z podatkiem

Nowy produkt


UNS B-COMPLEX jest specjalistycznym suplementem diety będącym skoncentrowanym źródłem witamin z grupy B, biotyny i kwasu foliowego.

więcej szczegółów

FORMA Kapsułki
LICZBA SZTUK W OPAKOWANIU 90

UNS Vit B Complex 90caps

UNS B-COMPLEX jest specjalistycznym suplementem diety będącym skoncentrowanym źródłem witamin z grupy B, biotyny i kwasu foliowego. Dedykowany jest osobom aktywnym fizycznie, jako uzupełnienie codziennej diety w witaminy niezbędne do prawidłowego funkcjonowania organizmu.


- Pokrywa dzienne zapotrzebowanie na witaminy z grupy B,
- wspomaga walkę ze stresem,
- zmniejsza uczucie zmęczenia i znużenia,
- wspiera układ odpornościowy.

Witaminy z grupy B w postaci koenzymów uczestniczą w katalizowaniu i regulowaniu aktywności wielu szlaków metabolicznych. Zapotrzebowanie na nie zwiększa się wraz z ilością wydalanej energii. Grupa tych rozpuszczalnych w wodzie mikroskładników pośredniczy w procesach energetycznych przemian tłuszczów, węglowodanów, białek, ale również DNA. Przyczyniają się one do prawidłowego funkcjonowania układu nerwowego oraz układu immunologicznego

Aktywne składniki produktu uczestniczą w procesach prawidłowego tworzenia krwi oraz podziału komórek. Odgrywają także ważną rolę w produkcji niektórych biologicznie czynnych substancji, koniecznych do właściwego funkcjonowania organizmu tj. hormony steroidowe i enzymy.

Dawkowanie:

1 porcję (1 kapsułka) dziennie podczas posiłku, popić wodą. Nie przekraczać zalecanej porcji do spożycia.


SKŁADNIKI AKTYWNE: Vit. B Complex
Porcja: 1 kaps.
Ilość porcji w opakowaniu: 90
Opakowanie: 90 kaps.
Zawartość: w porcji: zaw: % RWS*
Witamina B1 1,1mg 100%
Witamina B2 1,4mg 100%
Niacyna 16mg 100%
Witamina B6 1,4mg 100%
Kwas foliowy 200mg 100%
Witamina B12 2,5mg 100%
Biotyna 50mg 100%
Kwas pantotenowy 6mg 100%
Składniki: substancje wypełniające: celuloza mikrokrystaliczna, maltodekstryna, substancja przeciwzbrylająca: sole magnezowe kwasów tłuszczowych, witaminy (amid kwasu nikotynowego, d-pantotenian wapnia, chlorowodorek pirydoksyny, ryboflawina, monoazotan tiaminy, kwas foliowy, d-biotyna, cyjanokobalamina), otoczka (żelatyna, barwnik: dwutlenek tytanu).
* % Referencyjna wartość spożycia

30 innych produktów w tej samej kategorii: