IRON HORSE IHS THERMO LIZZER 120 KAP + 30KAP GRATIS SPALACZ SYNEFRYNA Zobacz większe

IRON HORSE IHS THERMO LIZZER 120 KAP + 30KAP GRATIS SPALACZ SYNEFRYNA

Przed zakupem odzieży sportowej prosimy o kontakt telefoniczny 795 851 416 (od poniedziałku od piątku w godzinach 10:00-19:00) w celu upewniania się czy dany rozmiar na pewno jest na stanie!

99,00 zł z podatkiem

Nowy produkt

Thermo Lizzer to wyjątkowe połączenie ekstraktu z Jagód Akai oraz Sinetrolu(opatentowanej formuły ziołowej, której działanie zostało poparte badaniami klinicznymi)pozwoliło na stworzenie spalacza tłuszczu który możesz stosować 24 godziny na dobę. Ten środek działa kiedy pracujesz, uczysz się, trenujesz a nawet śpisz. 

więcej szczegółów

FORMA Kapsułki
LICZBA SZTUK W OPAKOWANIU 150 kapsułek

IRON HORSE  Thermo Lizzer

Wyjątkowe połączenie ekstraktu z Jagód Akai oraz Sinetrolu ( opatentowanej formuły ziołowej, której działanie zostało poparte badaniami klinicznymi ) pozwoliło na stworzenie spalacza tłuszczu który możesz stosować 24 godziny na dobę. Ten środek działa kiedy pracujesz, uczysz się, trenujesz a nawet śpisz. Produkt ten nie powoduje efektu podniesienia ciśnienia, uderzenia fal gorąca i nadmiernej potliwości. Działa w tle twoich codziennych czynności, niszczy tłuszcz nie wpływając negatywnie na twoje samopoczucie.

Jagoda Akai poza uznanymi właściwościami prozdrowotnymi ( duża zawartość antyoksydantów, witamin i innych bioaktywnych związków witamino podobnych) posiada też właściwości odchudzające wraz z właściwościami blokującymi apetyt na słodycze i inne niezdrowe pokarmy zawierające cukry proste. Główną zaletą Sinetrolu jest 6-coi krotne przyśpieszenie rozpadu tkanki tłuszczowej, zarówno na energetyczne potrzeby treningu jak i czynności dnia codziennego. 
Dodatek Tyrozynu i Acetylu L-karnityny ma za zadanie wspierać twoją motywację do treningu i poprawiać koncentrację w momentach stosowania diety nisko węglowodanowej. Dla zwiększenia efektu termogenezy została zastosowana mieszanka: Ketonów Malinowych, ekstraktu z Korzenia Imbiru, Kofeiny i wyciągu z  Herbaty Pu-erh. Pikolinian Chromou ma za zadanie stabilizować poziom cukru we krwi i wspomagać hamowanie apetytu.

Thermo Lizer to formuła zapewniająca spalanie tłuszczu bez efektu pobudzenia i obciążenia układu sercowego. Świetnie nadaje się do zastosowań przez osoby chore na nadciśnienie lub te które pragną odpocząć od spalaczy o działaniu pobudzającym.

Skład produktu:

  zawartość w 1 porcji (4kaps) %RDA
Ekstrakt z Jagody Acai 1000mg  
Sinetrol Xpur 800mg  
Ekstrakt z herbaty Pu-erh 300mg  
L-Tyrozyna 300mg  
N-Acetyl L-karnityny 300mg  
Ketony malinowe 200mg  
Ekstrakt z imbiru 100mg  
Kofeina 100mg  
Bioperyna 10mg  
Pikolinian chromu 10ug  

Dawkowanie:

2 kapsułki rano na czczo oraz 2 kapsułki w ciągu dnia między posiłkami lub przed treningiem najwcześniej około 1,5h po posiłku lub na godzinę przed posiłkiem. Uwaga, nie przekraczać 6 kapsułek dziennie.

29 innych produktów w tej samej kategorii: