IRON HORSE IHS BURN SHAPE 90K+30K GRATIS  SPALACZ Zobacz większe

IRON HORSE IHS BURN SHAPE 2.0 120kap PILL BOX SPALACZ

Przed zakupem odzieży sportowej prosimy o kontakt telefoniczny 795 851 416 (od poniedziałku od piątku w godzinach 10:00-19:00) w celu upewniania się czy dany rozmiar na pewno jest na stanie!

99,00 zł z podatkiem

Nowy produkt

Burn & Shape - to skuteczny sposób na pozbycie się zbędnej tkanki tłuszczowej oraz wzrost energii mentalnej. Oparty jesto o wyselekcjonowane składniki o wysokim potencjale termogenicznym i lipolitycznym.

więcej szczegółów

FORMA Kapsułki
LICZBA SZTUK W OPAKOWANIU 120 kapsułek

IRON HORSE SERIES  Burn Shape 2.0

Burn & Shape - to skuteczny sposób na pozbycie się zbędnej tkanki tłuszczowej oraz wzrost energii mentalnej. Oparty jesto o wyselekcjonowane składniki o wysokim potencjale termogenicznym i lipolitycznym.

  -Innowacyjna skuteczna formuła
  -Udowodniona naukowo skuteczność zastosowanych składników
  -Kompleks termogeniczny zostawiający bez szans Twój tłuszcz
  -Szybki i trwały efekt
  -Jeden z najlepszych spalaczy w tym zakresie cenowym
  -Aktywuje lipolizę i wspomaga spalanie tkanki tłuszczowej.
  -Poprawia przemiany metaboliczne.


Iron Horse Burn & Shape jest preparatem wspomagającym redukcję nadmiernej ilości tkanki tłuszczowej, przeznaczonym zarówno dla osób uprawiających sport jak i dla osób sportu nie uprawiających, którym zależy na zachowaniu szczupłej sylwetki i dobrego samopoczucia.
 
IHS Burn Shape stanowi kompleks aż 12 działających synergistycznie substancji czynnych. Projektanci suplementu położyli nacisk na wywołanie silnego efektu podniesienia termogenezy wysiłkowej, a także pobudzenia energii mentalnej, która zazwyczaj spada na niskokalorycznych dietach redukcyjnych (ze względu na słabsze wydzielanie dopaminy i serotoniny).
 
Na wzrost termogenezy wpływają takie substancje, jak ketony malinowe, pieprz kajeński (Cayenne) oraz ekstrakt z Green Tea (95% polifenoli). Ketony malinowe ponadto stymulują rozpad trójglicerydów (wzrost noradrenaliny), stymulują przemianę materii i
zapobiegają gromadzeniu się tłuszczu brzusznego i podskórnego. Składniki zapewniające wzrost energii mentalnej to N-Acetyl-L-Tyrozyna, N-Acetyl-L-Karnityna, fosfatydylocholina, ekstrakt z korzenia Żeń-Szenia (30%ginsenozydów) oraz Tiamina.

BURN & SHAPE stosowany przed wysiłkiem wzmaga motywację, poprawia osiągnięcie zadowalających wyników treningowych, a także wzmacnia koncentrację podczas ćwiczeń.
 
Działanie suplementu poczujesz zaraz po spożyciu pierwszej porcji !!
 
Działanie:

  -Wspomaga procesy termogenezy
  -Aktywuje lipolizę i wpomaga spalanie tkanki tłuszczowej
  -Poprawia przemiany metaboliczne
  -Daje efekt pobudzenia

Dawkowanie:

3 kaps dziennie – regularnie w ciągu dnia po 1 kaps. na 30 minut przed posiłkami głównymi lub 3 kaps. na 30 minut przed treningiem z dala od posiłku, popić szklanką wody.

SKŁADNIKI AKTYWNE:

Burn Shape 2.0
Porcja: 3 kaps.
Ilość porcji w opakowaniu: 40
Opakowanie: 120 kaps.
Zawartość: w porcji: zaw: % ZDS*
Ekstrakt z kawy zielonej 600mg
Ketony malinowe 200mg
Skórka pomarańczy gorzkiej 200mg
Yerba mate 200mg
Kofeina 100mg
Guarana 100mg
Pieprz Kajeński 100mg
N-metylo-tyramina 30mg
Bioperyna ® 10mg
Składniki: ekstrakt zielonej kawy, ekstrakt ze skórki gorzkiej pomarańczy (6% synferyny), yerba mate, ketony malinowe, pieprz kajeński, kofeina, guarana, N-metylo-tyramina, Bioperine, kapsułki żelatynowe barwione naturalnymi barwnikami.

* % Zalecanego dziennego spożycia

Pill Box (Pudełko na suplementy) - 1szt.

Oryginalne, poręczne pudełko na suplementy IRON HORSE służące do przechowywania kapsułek i tabletek. Pill box został wykonany z wysokiej jakości tworzywa sztucznego.
Wygodne, posiada 5 przegródek na tabletki (2 większe oraz 3 mniejsze)
Niezbędne w przypadku suplementów w tabletkach/kapsułkach.


30 innych produktów w tej samej kategorii: