X CUT PRO Zobacz większe

UNS CUT X-PRO 120 kaps SPALACZ

Przed zakupem odzieży sportowej prosimy o kontakt telefoniczny 795 851 416 (od poniedziałku od piątku w godzinach 10:00-19:00) w celu upewniania się czy dany rozmiar na pewno jest na stanie!

69,99 zł z podatkiem

Nowy produkt

UNS CUT X-PRO jest to specjalistyczny suplement diety, którego recepturę opracowano z myślą o sportowcach nastawionych na najwyższą efektywność w redukcji tłuszczu zapasowego i jednoczesny rozwój beztłuszczowej masy mięśniowej, ale także dla osób dorosłych z nadwagą, dążących do redukcji wagi ciała.

więcej szczegółów

FORMA Kapsułki
LICZBA SZTUK W OPAKOWANIU 120

UNS CUT X-PRO 120 kaps

Zalety stosowania:

- Dodaje energii,

- pobudza metabolizm i wykorzystanie energii z tkanki tłuszczowej,

- wzmaga termogenezę,

- wspomaga redukcję nadmiaru wody podskórnej.

Zastosowanie w UNS CUT X-PRO solidnej dawki chromu obniża łaknienie i reguluje gospodarkę tłuszczowo-węglowodanową, jednak to uruchomienie procesów termogenezy jest kluczowym zjawiskiem w stymulacji aktywnego spalania tkanki tłuszczowej. Głównym włącznikiem termogenezy w organizmie są hormony walki – adrenalina i noradrenalina. Prekursorem tych ważnych dla mobilizacji związków jest wykorzystana w preparacie UNS CUT X-PRO l-tyrozyna. Przekształcana przez organizm w neuroprzekaźniki, uruchamia ona skutecznie wykorzystanie tkanki tłuszczowej jako najwydajniejszego źródła energii.

Dopełnieniem funkcjonalnym składu preparatu jest kofeina z guarany, która działa na organizm farmakologicznie i również pobudza wydzielanie adrenaliny. Błyskawicznie się wchłania, osiągając maksymalne stężenie we krwi nawet po 30 minutach. Oddziałuje na centralny układ nerwowy, zwiększając refleks i koncentrację.

Ekstrakt z pieprzu jest z sukcesami wykorzystywany w odchudzaniu, a jego aktywność wykazuje synergię z pozostałymi substancjami aktywnymi UNS CUT X-PRO. Stymulując wiązanie cząsteczek adrenaliny i noradrenaliny dodatkowo wspomaga aktywację receptorów termicznych. Piperyna ułatwia wchłanianie innych substancji aktywnych, czyli zwiększa ich biodostępność i co bardzo ważne, jednocześnie stymuluje rozwój tkanki mięśniowej.

Również katechiny zielonej herbaty odgrywają rolę w procesach trawienia i przyswajania pożywienia, zmniejszając absorpcję tłuszczów i glukozy. Związki te powodują uwalnianie tlenku azotu (NO) przez komórki śródbłonka, co zwiększa ukrwienie tkanek, ich odżywienie i dotlenienie.

Ekstrakt z gorzkiej pomarańczy dodatkowo wzmacnia te właściwości przyśpieszając krążenie, rozszerzając oskrzela i ułatwiając oddychanie. Pobudza receptory adrenaliny głównie w komórkach tłuszczowych, aktywując ich rozpad lipolityczny.

Zalecane dzienne spożycie:

4 kapsułki dziennie pomiędzy posiłkami

Składniki

Ingredient / Składnik / Zutat Content per daily portion (4 capsules) /Zawartość w dziennej porcji (4 tabletki) /Gehalt in einer Tagesdosis (4 Kapseln)

L-tyrosine

/ L-tyrozyna / L- Tyrosin
1000 mg

Green tea

extract/Ekstrakt z zielonej herbaty/Grüner Tee-Extrakt
500 mg
Bitter orange extract/Ekstrakt z gorzkiej pomarańczy/Bitter Orange Extrakt 334 mg
of which

synephrine

/z czego synefryna/Welche von

synephrine

20 mg

Guarana

extract/ Ekstrakt z guarany/

Guarana

-Extrakt
182 mg
of which caffeine/ w tym kofeina/Welche von Koffein 40 mg
Caffeine/ Kofeina/Koffein 160 mg

Black pepper

extract/ Ekstrakt z pieprzu czarnego/Schwarzer Pfeffer-Extrakt
5 mg
Chromium/ Chrom/Chrom 200 μg (500%*)
* % RI – reference intake of an average adult% RWS - referencyjna wartość spożycia w ciągu dnia% MM - Referenzmenge für einen durchschnittlichen Erwachsenen

Ostrzeżenia dotyczące bezpieczeństwa:

- Zawiera kofeinę; nie zaleca się stosowania u dzieci i kobiet w ciąży (zawartość kofeiny: 200 mg / 1  porcji).

- Preparatu nie należy stosować w przypadku karmienia piersią, w chorobach układu krążenia lub nadwrażliwości na kofeinę.

- Nie przyjmować łącznie z alkoholem.

- Nie należy przekraczać zalecanej dziennej porcji do spożycia.

- Suplement diety nie może być stosowany jako substytut (zamiennik) zróżnicowanej diety.

- Dla utrzymania prawidłowego stanu zdrowia należy stosować zróżnicowaną dietę i prowadzić zdrowy tryb życia.

- Preparat powinien być przechowywany w temperaturze pokojowej, w sposób niedostępny dla dzieci.

- Może zawierać pochodne mleka, soi, pszenicy, jaj, selera i gorczycy, arachidów.

30 innych produktów w tej samej kategorii: