NUTREND FLEXIT 400g KOLAGEN GLUKOZAMINA MSM KOLAGEN KWAS HIALURONOWY NA STAWY Zobacz większe

UNS AAKG 300g ARGININA POMPA

Przed zakupem odzieży sportowej prosimy o kontakt telefoniczny 795 851 416 (od poniedziałku od piątku w godzinach 10:00-19:00) w celu upewniania się czy dany rozmiar na pewno jest na stanie!

69,00 zł z podatkiem

Nowy produkt

UNS AAKG - to suplement diety przeznaczony z myślą o sportowcach nastawionych na najwyższą efektywność działania przedtreningowego.

więcej szczegółów

WAGA/POJEMNOŚĆ 300g
FORMA Proszek

UNS AAKG - to suplement diety przeznaczony z myślą o sportowcach nastawionych na najwyższą efektywność działania przedtreningowego. Wykorzystując solidną dawkę aż 3600 mg alfa-ketoglutaranu argininy, w porcji pysznego i wysoce przyswajalnego napoju funkcjonalnego, w szybki sposób uzupełnia dietę w ten niezbędny dla sportowców aminokwas.

Produkt AAKG został stworzony z myślą o maksymalnym wydłużeniu czasu utrzymywania zwiększonego poziomu argininy we krwi, a tym samym przedłużeniu jej działania.

- 3,6 g mg AAKG w porcji,
- bez dodatku barwników,
- przyczynia się do uzyskania efektu „pompy mięśniowej”,
- przyspiesza regenerację,
- atrakcyjna cena i szeroki wybór smaków,
- wysoka rozpuszczalność.

Wiele komórek organizmu wykorzystuje argininę do syntezy tlenku azotu (NO). Odpowiada on za prawidłową funkcję i rozszerzanie naczyń krwionośnych, regulując ich napięcie.

Rozszerzenie naczyń krwionośnych stymuluje większy przepływ krwi, a tym samym lepsze dotlenienie i odżywienie pojedynczych włókien mięśniowych, co prowadzi do zwiększenia tempa wzrostu mięśni, poprawy ich wydolności i przyspieszenia regeneracji powysiłkowej.

Jako substancję aktywną w preparacie wykorzystano alfa - ketoglutaran argininy. Związek ten jest solą kwasu glutarowego i L- argininy, a synergistyczne połączenie tych dwóch substancji poprawia biodostępność samego aminokwasu oraz wpływa na hamowanie jego rozpadu.

Zalecane dzienne spożycie:
Porcję – 4 g ( ½ miarki) rozpuścić w 150 ml wody. Stosować raz dziennie przed treningiem.

Informacja żywieniowa

Składniki aktywne

Ilość w dziennej porcji (4 g)

Alfa- ketoglutaran L- argininy (AAKG)

3,6 g


Składniki: Alfa- ketoglutaran L- argininy, regulator kwasowości: kwas cytrynowy, substancja słodząca: sukraloza, aromaty.

30 innych produktów w tej samej kategorii: