Suplementy około trenigowe

Suplementy z rodziny pompujących, regenerujących oraz stymulujących, mające na celu wywindowanie Twoich osiągów siłowych oraz wytrzymałościowych. Wymuszą na mięśniach lepszy transport składników odżywczych, a co za tym idzie mocnej "pompy" treningowej jak i wzmożonej regeneracji oraz znoszenie zmęczenia.

IRON HORSE THERMO PUMP 360g  PRZEDTRENINGÓWKA

IRON HORSE IHS THERMO PUMP 12g PRZEDTRENINGÓWKA

Cena 6,00 zł

Thermo Pump należy do grupy suplementów diety wspomagających spalanie nadmiernej ilości tkanki tłuszczowej, na potrzeby treningu siłowego lub aerobowego. Kompleksowo dobrane składniki Thermo Pump dzięki efektowi termo genezy, zapewniają zarówno spalanie tkanki tłuszczowej oraz wpływają na zaopatrzenie pracujących mięśni w składniki mające bezpośredni wpływ na poprawę wytrzymałości i siły.

IRON HORSE IHS HIGH KICK 1SASZ MATA POBUDZENIE WYTRZYMAŁOŚĆ

IRON HORSE IHS HIGH KICK 1SASZ MATA POBUDZENIE...

Cena 6,00 zł

HIGH KICK jest preparatem przedtreningowym przeznaczonym specjalnie dla sportowców trenujących dyscypliny w których wytrzymałość, dynamika, szybkość i kondycja ma podstawowe znaczenie. Wyjątkowa formuła 22 aktywnych substancji odpowiada za efektywność treningu, dotlenienie i regenerację układu mięśniowego.