QNT Testek 

  • produkt przeznaczony dla mężczyzn między 20, a 60 rokiem życia
  • preparat w 100% naturalny i bezpieczny
  • pomaga zwiększyć wytrzymałość organizmu i podnieść libido

Booster testosteronu marki QNT. Zawiera kompozycję naturalnych składników roślinnych wpływających na poprawę zdolności treningowych i podniesienie libido. Ekonomiczne opakowanie zawierające 120 szybko wchłanialnych kapsułek wystarcza na miesiąc suplementacji.

Testek - naturalne wzmocnienie męskiego organizmu
Suplement diety Testek zawiera mieszankę składników, które działają w synergii z naturalnie występującymi w organizmie męskimi hormonami. Ich optymalne połączenie wpływa na zwiększenie zdolności wysiłkowych i poprawę sprawności seksualnej. Regularne stosowanie preparatu marki QNT wpływa na wzrost poziomu testosteronu, co daje możliwość rozbudowy beztłuszczowej masy mięśniowej oraz poprawę wytrzymałości i wydolności organizmu.

Booster testosteronu firmy QNT.

Substancje czynne boostera testosteronu Testek
L-arginina jest substancją wpływającą na poprawę zdolności wysiłkowych i zwiększenie wydolności organizmu. Jest prekursorem tlenku azotu, co wpływa na pracę układu mięśniowego. Ponadto wzmacnia organizm, w szczególności system immunologiczny. Czuwa nad prawidłowym działaniem hormonu wzrostu (GH). L-arginina jest również silnym przeciwutleniaczem - niweluje szkodliwe działanie wolnych rodników i zapobiega procesom starzenia się komórek.

L-tyrozyna w sposób naturalny powstaje w ludzkim organizmie. Pełni rolę prekursora dopaminy, adrenaliny i noradrenaliny. Korzystnie wpływa na organizm w trakcie wysiłku fizycznego, ponieważ poprawia wytrzymałość i dodatkowo oddala uczucie zmęczenia i znużenia.

Tribulus Terrestris pobudza organizm i wpływa na poprawę sprawności seksualnej. Istotnie wpływa również na organizm sportowca, ponieważ pobudza mięśnie do wzrostu. Dodatkowo dodaje energii i pomaga w odbudowie sił witalnych.

Kozieradka pospolita wykazuje działanie wzmacniające i witalizujące. Wspiera układ pokarmowy i procesy trawienne. Zawiera saponiny steroidowe, które wpływają na męski organizm - zwiększają poziom naturalnego testosteronu i podnoszą libido.

Pokrzywa zwyczajna zawiera wysoką dawkę wartościowych składników odżywczych, w tym witamin i minerałów. Dzięki temu wspiera funkcjonowanie całego organizm. Wzmacnia naturalną barierę ochronną i wpływa na kondycję psychofizyczną organizmu. Wykazuje również właściwości regulujące poziom męskich hormonów, szczególnie wpływa na podniesienie poziomu testosteronu.

Cynk wpływa na produkcję testosteronu, co przekłada się na poprawę sprawności seksualnej. Mężczyźni wykonujący ciężką pracę fizyczną lub intensywnie trenujący sportowcy powinni uzupełniać jego niedobory przy pomocy suplementów diety, ponieważ znaczna ilość cynku wydalana jest w trakcie wysiłku wraz z potem.

Likopen wspiera układ odpornościowy, niweluje szkodliwe działanie wolnych rodników i łagodzi procesy starzenia się komórek. W sposób naturalny, Likopen wspiera pracę męskiego gruczołu krokowego (prostaty).

SerinAid Fosfatydyloseryna odgrywa kluczową rolę w zachowaniu kondycji umysłowej. Poprawia procesy pamięciowe, zdolność skupienia i koncentracji. Obniża podwyższony poziom kortyzolu, łagodzi uczucie napięcia. Wpływa na poprawę zdolności wysiłkowych, oddala uczucie zmęczenia i wspiera regenerację mięśni.

Selen wpływa na zachowanie sprawności seksualnej mężczyzn i poprawę płodności. Nasila produkcję testosteronu i zwiększenie popędu.

Zapoznaj się z pełną ofertą firmy QNT, producenta odżywek wspomagających organizm sportowca w osiągnięciu pożądanych efektów treningowych.

DAWKOWANIE:

  • Dni treningowe: 1 porcja (4 kaps.) rano lub wieczorem, obficie popić wodą
  • Dni nietreningowe: 1 porcja rano lub wieczorem, obficie popić wodą

Skład:

Wartość odżywcza 100 gram 4 kapsułki
Wartość energetyczna 241 kJ / 57,6 kcal 6 kJ / 1,5 kcal
Białko 14,1 g 0,36 g
Węglowodany 0,28 g <0,01 g
Tłuszcz 0 g 0 g
L-arginina 19,6 g 500 mg
L-tyrozyna 19,6 g 500 mg
Ekstrakt Tribulus Terrestris 19,6 g 500 mg
Kozieradka pospolita 11,8 g 300 mg
Pokrzywa zwyczajna (sproszkowana) 4 g 100 mg
Cynk 589 mg 15 mg
Likopen 393 mg 10 mg
SerinAid Fosfatydyloseryna 314 mg 8 mg
Selen 2748 µg 70 µg
  • 1 porcja = 4 kapsułki
  • Ilość porcji w opakowaniu: 30
  • Zawartość opakowania: 120 szybko wchłanialnych kapsułek

Składniki: monohydrochlorek L-argininy, L-tyrozyna, Tribulus Terrestris ekstrakt (gotowane owoce), żelatyna (otoczka kapsułki), kozieradka pospolita (nasiona), pokrzywa zwyczajna (liść), substancja wypełniająca E460i, siarczan mono-L-metioniny cynku, substancje przeciwzbrylające: E470b/E551, SerinAid Fofatydyloseryna, L-selenometionina, likopen, barwniki: E171/E110/E129.

6 innych produktów w tej samej kategorii: