Berberyna - jest to roślinny alkaloid, który jest jednym z najsilniejszych suplementów diety. Stosowana jest już od wielu lat a początki miała w medycynie Chińskiej. Początkowo była stosowana w formie suszu dodawanego do herbaty, sporządzano również odwary.
Już w tamtych czasu odkryto pozytywne oraz lecznicze właściwości, które do dzisiejszych czasów są wykorzystywane na całym świecie.

Nad właściwościami berberyny zostały przeprowadzone setki badań i udowodniły one, że berberyna ma bardzo pozytywny wpływ na wiele mechanizmów naszego ciała. Poleca się ją osobom, które borykają się między innymi z nadwagą lub otyłością. Do jej właściwości zalicza się przyśpieszenie metabolizmu, przyśpieszenie tempa spalania tkanki tłuszczowej, poprawa kondycji organizmu, zmniejszenie odporności insulinę, wspomaga rozkład cukru w komórkach, pomaga również obniżać stężenie cholesterolu LDL (potocznie zwanym "złym" cholesterolem).

Składniki: Ekstrakt z berberysu Indyjskiego (Berberis Aristata) - w tym chlorowodorek berberyny standaryzowany na 97%, żelatyna (składnik kapsułki).

 

Zalecana porcja do spożycia w ciągu dnia:

Spożywać jedną kapsułkę dziennie.

Suplement diety nie może być stosowany jako substytut (zamiennik) zróżnicowanej diety. Nie należy przekraczać zalecanej porcji do spożycia w ciągu dnia.

Zrównoważony sposób żywienia oraz zdrowy tryb życia są podstawą prawidłowego funkcjonowania organizmu.

 

Najlepiej spożyć przed końcem (miesiąc/rok) i nr partii: Patrz na spodzie opakowania.

 

Warunki przechowywania: Przechowywać w chłodnym i suchym miejscu. Chronić przed bezpośrednim działaniem promieni słonecznych i ciepła. Nie zamrażać.

Przechowywać w sposób niedostępny dla małych dzieci!

6 innych produktów w tej samej kategorii: