Szybkie zamówienie SMSEM - 531 067 058,

napisz nazwę i ilość produktów oraz adres do wysyłki pobraniowej

PRZY ZAKUPIE 10CIU SZTUK BPC157 DOKŁADAMY PAŃSTWU 11TĄ SZTUKĘ BPC GRATIS.


Autor Mateusz Koralewski 


Pamiętacie pewnie mój artykuł odnośne stabilności „zwykłego” BPC-157 podawanego doustnie? Pewnie większość z Was nie zdawała sobie sprawy, że zwykła forma BPC-157, to do tej pory jedyna opcja dostępna na rynku, która na ogół jest podawana drogą iniekcji, ewentualnie oralnie (wpsikiwanie pod język) - teraz się już powoli domyślacie co to jest.

Przejdę natomiast do małego powtórzenia:

Wyróżniamy dwie główne drogi podawania. Pierwsza z nich to z oczywistych względów iniekcja podskórna (SubQ). Na dłuższą metę wydaje się być dosyć problematyczna dla „statystycznych” użytkowników, którzy nie są przyzwyczajeni do iniekcji. Podawanie podskórne zazwyczaj jest stosowane w urazach mechanicznych mięśni, ścięgien, złamań itp.

Opcja dożylna - również problematyczna na dłuższą metę.

Pochylmy się nad podawaniem doustnym.

Podawanie doustne polega na wstrzyknięciu odpowiednio odmierzonej dawki pod język. Według większości, wszystko jest w porządku i wchłanianie teoretycznie jest takie samo jak w wypadku iniekcji SubQ.

Ale to tylko TEORIA.

Podstawowym problemem jaki był do rozwiązania była stabilność BPC-157 w podwyższonej temperaturze, w szczególności jego stabilność w soku żołądkowym. 
Sok żołądkowy jest złożoną mieszaniną różnych związków, a głównymi składnikami są: woda, kwas solny, mucyny, enzymy, szczególnie pepsyna i inne.

Sok żołądkowy jest kwaśny, jego wartość pH waha się od 1 do 7 (max maxów, gdzie żołądek praktycznie nie pracuje). Normalne wartości pH mieszczą się w zakresie od 2 do 5, co jest również zakresem największej aktywności pepsyny, która rozkłada polipeptydy, peptydy i białka.

Stabilność związku w soku żołądkowym jest ważnym parametrem, zwłaszcza w peptydach, które bardzo szybko się rozkładają w obecności enzymu pepsyny i w środowisku kwaśnym. Lepsza stabilność BPC-157 w soku żołądkowym oznacza dłuższy okres, w którym związek jest dostępny do absorpcji.

Dlaczego o tym pisze?

Według badań doustne podawanie BPC-157 w podstawowej formie nie jest wystarczająco dobre i w niesprzyjających warunkach absorpcja spada nawet do 20% z ilości jaką sobie podamy – a przecież zapłaciliśmy za 100%.

Przejdźmy do meritum sprawy.

 • Udało nam się opracować nową formę BPC-157, która nie została do tej pory zaprezentowana w żadnym miejscu na Ziemi, dlatego można rzec, że jesteśmy pionierami w tej dziedzinie J


 • Opracowaliśmy BPC-157 w stabilnej wersji, w postaci soli peptydowej.


 • Konsekwencją takiego rozwiązania jest znacznie lepsza stabilność w soku żołądkowym, lepsza aktywność biologiczna, ponieważ nienaruszony związek jest obecny w organizmie przez dłuższy okres czasu dzięki czemu znacząco poprawia się jego absorpcja.


Związek jest najbardziej trwały w zakresie pH od 6,5 do 8,5 (pH peptydu).

Jaka jest różnica między zwykłym BPC-157 a BPC w formie stabilnej?

 • Zacznijmy od tego, że bardzo ciężko znaleźć na rynku dobrze działające BPC-157, chodzi tutaj o czystość peptydu. Wszystkie wersje underground’owe jakie są dostępne sprowadzane są z Chin, gdzie nigdy nie mamy pewności jaką otrzymamy czystość, tym bardziej, że nie są dostarczane żadne badania potwierdzające ich rzeczywistą czystość wraz z produktem.


 • W skrócie, opracowaliśmy BPC-157 w postaci soli peptydowej. Jest to wersja, która działa mocniej i jest odporna na pH żołądkowe jak i temperaturę. Czyli najstabilniejszej wersji, jaka jest dostępna na rynku na świecie. Dodatkowo, nasz produkt jest w kapsułkach, co czyni produkt łatwym do przewożenia, a co najważniejsze, łatwym do podawania. Zamiast męczyć się ze strzykawkami, wstajemy rano i łykamy kapsułkę.


Można zadziwić Was jeszcze bardziej? Oczywiście, że tak J
BPC-157 w stabilnej wersji będzie dostępne wszędzie, z racji tego, że jest to suplement diety jesteśmy naprawdę dumni, z tego co udało nam się stworzyć.

Mam nadzieję, że wygląd Wam się podoba, opakowanie jak i szata graficzna będzie jeszcze lekko dopracowywana, nie martwcie się?

Przybliżę Wam jeszcze zastosowania naszego środka:

 • stosowany w leczeniu zapalenia przyzębia oraz zmian w przełyku, żołądku, dwunastnicy, jelitach, wątrobie i trzustce.
 • ponadto BPC 157 przeciwdziała zmianom wywołanym alkoholem (ostrym i przewlekłym) oraz NLPZ,
 • BPC 157 może zapobiegać, ale także odwracać reumatoidalne zapalenie stawów, przeciwdziałać nadmiernemu krwawieniu wywołanym aspiryną, pomaga odzyskiwać funkcję dolnego zwieracza przełyku i zwieraczy odźwiernika, leczy zespolenie jelit i przetoki i poprawia adaptację warstw ściany jelita po resekcji .
 • BPC 157 przeciwdziała wielu zmianom, które mogą pojawić się, na przykład, w przypadku przedawkowania insuliny lub NLPZ
 • chroni przed zmianami w wątrobie i mózgu , co wskazuje na jego silny wpływ na stymulacje CUN i obwodowego
 • wspomaga gojenie ran. BPC 157 jest związany z ochroną śródbłonka odnotowano w głębokich oparzeniach skóry oraz uszkodzonych mięśni, ścięgnach, więzadłach kości oraz gojenie nerwów, jak również w szczególnych tkankach, takich jak rogówka .
 • BPC 157 oddziałuje z układem tlenku azotu (NO), zarówno substratem NOS (L-arginina), jak i blokerem NOS (L-NAME) w tym regulując ciśnienie krwi .

 • W skrócie suplement możemy zastosować praktycznie w każdej przypadłości. Od zerwań, naderwań, osteoporozy, stwardnienia rozsianego, czyli wszystkich chorób neurodegradacyjnych, po problemy z zębami, przedawkowaniem psychotropów czy alkoholu a nawet z problemami gastrycznymi (HP pylori, ibs, polipy na jelitach). Warto wspomnieć również o uszkodzeniach w mózgu, także zawodnicy sportów kontaktowych, to taki „must have” dla Was.
Mam nadzieję, że suplement przyda się nie tylko osobom ćwiczącym, ale też praktycznie każdemu, kto chce wspomagać okres rekonwalescencji jak i działać prewencyjnie na swój organizm.

6 innych produktów w tej samej kategorii: