Muscle Clinic VitarUp Carbo Loader to solidna dawka energii, która oparta o wysokiej jakości węglowodanów złożonych pochodzące ze skrobi z tapioki, zapewnia ekspresowe doładowanie organizmu poddawanego intensywnemu wysiłkowi. Jej charakterystyczna, niska osmolalność sprawia, że jej działanie jest nieporównywalne do innych rodzajów odżywek typu carbo.

DOŁADOWANIE ENERGETYCZNE

Muscle Clinic VitarUp to przede wszystkim solidna porcja energii, dzięki której straty energetyczne powstałe w organizmie na skutek długotrwałego i intensywnego wysiłku zostają uzupełnione. Węglowodany złożone  pochodzące ze skrobi z tapioki, przewyższają nad innymi carbo za sprawą swojej charakterystycznej struktury pozwala na stopniowe uwalnianie węglowodanów do organizmu. Złożona budowa zapewnia stabilny poziom węglowodanów, co skutecznie pobudza do działania i wytężonego wysiłku, bez uczucia senności.

Muscle Clinic VitarUp jest rozwiązaniem doskonałym dla osób, które pragną przedłużyć swoją aktywność fizyczną oraz wytrzymałość mięśniową. Muscle Clinic VitarUp można wykorzystać podczas intensywnych i długotrwałych treningów, a także podczas zawodów.

DLA KOGO?
Muscle Clinic VitarUp to nieocenione wsparcie dla osób przed lub w trakcie treningów lub zawodów, które wymagają długotrwałego i szczególnie intensywnego wysiłku. Znajduje on zastosowanie w zasadzie każdej dyscyplinie sportowej, a jego szczególna formuła jest doskonałe przyswajalna i idealnie sprawdza się dla kobiet, jak i mężczyzn.

Clean label formula - No Fear to USE

Muscle Clinic to produkty, które jako jedyne na rynku opracowywane są na zasadzie Clean Label Formula, przez co zawierają wyłącznie składniki i dodatki smakowe pochodzenia naturalnego pozyskiwane tradycyjnymi metodami.

Natural taste – bogaty wybór smaków produktów Muscle Clinic gwarantują w 100% naturalne składniki!

Skład produktu MC VitarUp - Carbo Loader Formula:

Wartośc odżywcza  w 100 g w 75 g (porcja)
Wartość energetyczna 367 kcal (1537,4 kJ) 264 kcal (1105,3 kJ)
Tłuszcz 0 g 0 g
w tym nasycone kwasy tł. 0 g 0 g
Węglowodany 91,7 g 66 g
w tym cukier 0 g 0 g
w tym skrobia 91 g 65,5 g
Białko 0,1 g 0 g
Sól 0 g 0 g
*%RWS: Referencyjna Wartość Spożycia


Skład: 

skrobia z tapioki, regulator kwasowości: kwas cytrynowy, aromat naturalny: pomarańczowy, substancja koloryzująca: Beta Karoten, substancja słodząca: sukraloza.

Zalecany sposób spożycia:

75 g proszku (2,5 miarki) należy dodać do 200 ml wody niegazowanej. Kolejno dokładnie wymieszać do uzyskania jednolitej konsystencji za pomocą shakera lub miksera. Następnie dodać 400-500 ml wody i całość energicznie wymieszać.

Stosować 1 porcję przed treningiem. W razie wyjątkowo intensywnego i długotrwałego wysiłku lub zawodów, w trakcie aktywności można zastosować drugą porcję.

Informacje dodatkowe:

Nie zaleca się przekraczania dziennej dawki suplementu.  
Produkt należy przechowywać w miejscu niedostępnym dla dzieci.
Produkt należy przechowywać w suchym miejscu w temperaturze 15-25 st. C.
Produkt należy chronić przed bezpośrednią ekspozycją na światło słoneczne.
Produkt nie zawiera aspartamu, konserwantów, smaków syntetycznych, spulchniaczy i zagęszczaczy, barwników, sacharynianu sodu oraz acesuflamu.
Produkt stanowi źródło fenyloalaniny.
Muscle Clinic VitarUp to środek spożywczy specjalnego przeznaczenia żywieniowego dla sportowców, nie może być stosowany jako substytut zróżnicowanej diety oraz zdrowego stylu życia.

6 innych produktów w tej samej kategorii: