Termoaktywny bezrękawnik z jonami srebra M. Kos Intro ogranicza rozwój bakterii na skórze. Bakterie, żywią się potem wydzielanym w trakcie wysiłku fizycznego i to one odpowiedzialne są za nieprzyjemny zapach amoniaku u spoconej osoby.

Jony srebra (Ag+) regulują ilość bakterii na skórze, a termoaktywne właściwości bezrękawnika pozwalają na odprowadzenie potu poza powierzchnię skóry, gdzie jest on prawidłowo odparowywany i nie może już posłużyć jako pożywka dla bakterii.


W okolicach połączenia obojczyków z wyrostkami barkowymi wbudowane zostały pikowane wstawki gąbkowe, odciążające i zabezpieczające tkanki kostne oraz mięśniowe. Wstawki te chronią przed obiciami i otarciami, częstymi podczas ćwiczeń siłowych tj. bar back squat czy barbell lunges. Bezrękawnik M. Kos Intro ze wstawkami gąbkowymi świetnie sprawdza się podczas treningu w domu jak i również wypraw z ciężkim plecakiem.


Materiał z którego uszyto bezrękawniki M. Kos Intro został pokrojony maszynowo, a ich oryginalny krój został zaprojektowany tak, by jak najbardziej podkreślić męską sylwetkę. Front bezrękawnika złożony został z dwóch odcieni czerni materiału o tych samych właściwościach, a obwód kołnierzyka jest większy, by nie uciskał szyi podczas treningu.


Każdy bezrękawnik wykończony jest taśmą silikonową, dzięki której materiał nie podwija się i stale przylega do ciała nawet podczas bardzo energicznych ruchów.

Informacje dodatkowe:

Jony srebra (Ag+) stosowane jest do walki z wirusami, bakteriami i grzybami. Srebro posiada silne właściwości przeciwwirusowe, antybakteryjne oraz grzybobójcze, dlatego wykorzystywane jest powszechnie w medycynie, głównie w krytycznych stanach zakażeń.

Jony srebra wykorzystuje się do produkcji leków, medycznych komponentów i narzędzi oraz do wysokiej klasy odzieży sportowej i obuwia.

Materiał z którego wykonany jest bezrękawnik M. Kos Intro jest bezpieczny dla skóry oraz spełnia wymagania Oeko- Tex Standard 100 klasa.6 innych produktów w tej samej kategorii: