Zaawansowany skład produktu tworzą:

1. Trzy formy argininy - Alfa-ketoglutaran argininy, l-arginina oraz chlorowodorek argininy. Każda z form charakteryzuje się innym czasem wchłaniania oraz działania, dzięki czemu nie zabraknie Twojemu organizmowi tlenku azotu przez cały okres trwania jednostki treningowej. Uczucie dotlenionych i odżywionych mięśni będzie trwać jeszcze długo po treningu!

2. Jabłczan cytruliny - substancja z powodzeniem stosowana do zwiększania syntezy azotu. Ponadto bierze udział w wytwarzaniu energii, w związku z czym przy jej stosowaniu można liczyć na poprawę parametrów wydolnościowych organizmu. 

3. Beta Alanina - aminokwas podnoszący stężenie karnozyny, innego aminokwasu odpowiedzialnego za dbanie o prawidłowy odczyn pH komórek. W dużym stopniu przyczynia się do poprawy wytrzymałości organizmu na długotrwały wysiłek odkwaszając komórki mięśniowe, tym samym oddalając ich "zmęcznie" w czasie.

4. Leucyna - najważniejszy dla masy mięśniowej aminokwas, aktywujący syntezę protein oraz działający antykatabolicznie.

5. Kofeina, tyrozyna oraz tauryna - składniki zapewniające niesamowite pobudzenie organizmu, połączone ze zwiększeniem zdolności skupienia i koncentracji. Duża dawka kofeiny oddali zmęcznie, tauryna wraz z tyrozyną sprawią, że trening stanie się efektywniejszy, komunikacja mózg-mięśnie będzie przebiegać bez zakłóceń, a my będziemy w stanie wykonać go zgodnie z przewidzianym planem. 

6. Ekstrakty z pieprzu czarnego oraz gorzkiej pomarańczy - roślinne wyciągi w dużym stopniu poprawiające wchłanianie preparatu oraz pogłębiające działanie substacji czynnych. Oba wyciągi przyspieszają metabolizm organizmu, dzięki czemu preparat wykazuje działanie redukcyjne względem niepożądanej tkanki tłuszczowej.

Jeśli korzystałeś już z przeparatów przedtreningowych i nie czułeś różnicy na treningu koniecznie wypróbuj MESONOX! Wzbudź podziw u partnerów treningowych, popraw swoje wyniki siłowe i sylwetkowe!

Zalecane spożycie: dni treningowe: 15 g(2,5 miarki) przed treningiem. Nie przekraczaj dziennej dawki i nie spożywaj wraz z innymi źródłami kofeiny (np. kawą).

MESONOX Ilość w porcji (15 g) *%ZDS w porcji (15 g)
Jabłczan cytruliny 2:1 3.0 g **
L-Leucina 2.0 g **
L Arginina base 2.0 g **
Arginina AKG 2:1 2.0 g **
L-Tyrosina 1.5 g **
Beta Alanina 1.5 g **
L-Arginina HCl 1.0 g **
L-Taurina 1.0 g **
Kofeina 300 mg **
Citrus Aurantum 95% 5 mg **
Pieprz czarny 95% 5 mg *

 (*)% ZDS: Zalecana dzienna dawka oparta jest na diecie 2.000 kcal dla osób pomiędzy 19-55 r. ż. Wartości odżywcze pochodzą z analizy podstawowych składników produktu i mogą się minimalnie różnić w zależności od danego smaku produktu (jeżeli występuje w kilku smakach). 

(**) Zalecanego dziennego spożycia nie ustalono. 

 

Składniki: ,Jabłczan cytruliny 2:1, L-leucyna, arginina base, arginina AKG 2:1, L-tyrozyna, beta alanina, arginina HCL, L-tauryna, kofeina, citrus aurantum 95%, pieprz czarny, aromaty, kwas cytrynowy, substancja barwiąca: kurkumina, karmel, substancja słodząca: sukraloza, stewioglikozydy.

Ostrzeżenie dla alergików: Nie należy stosować produktu, jeśli jesteś uczulony na którykolwiek ze składników. Produkt może zawierać śladowe ilości laktozy, glutenu, orzechów. 

W zakładzie produkcyjnym przerabia się także: mleko, jaja, ryby, skorupiaki, orzechy, zboża (zawierające gluten) sezam. 

Przechowywanie: Przechowywać w suchym i chłodnym miejscu, z dala od dzieci. 

Przeznaczenie: Jako suplement diety.  

Suplement diety nie może być stosowany jako substytut (zamiennik) zróżnicowanej diety i zdrowego trybu życia. Nie należy przekraczać zalecanej porcji do spożycia w ciągu dnia.  Produkt nie jest przeznaczony do użytku przez osoby w wieku poniżej 18 lat. Nie stosować w okresie ciąży i w czasie karmienia piersią.  Nie należy stosować w przypadku wysokiego ciśnienia krwi, chorób serca, wątroby, nerek, tarczycy lub zaburzeń psychicznych, cukrzycy, astmy, bólów głowy , nerwowości / lęku, wrzodów, lub w przypadku przyjmowania innych leków. W przypadku jeśli przyjmujesz inne leki lub znajdujesz się w stanie chorobowym skonsultuj się z lekarzem lub farmaceutą.

6 innych produktów w tej samej kategorii: