Informacja żywieniowa

>

Wartość odżywcza

Masa netto produktu: 45 g

Ilość porcji w opakowaniu: 30

Wielkość porcji: 1,5 g

Składniki aktywne Na porcję
Ekstrakt z owocników maczużnika chińskiego (Cordyceps) 375 mg
   w tym polisacharydy 112,5 mg
Ekstrakt z owocników soplówki jeżowatej (Lion’s Mane) 375 mg
   w tym polisacharydy 112,5 mg
Ekstrakt z owocników lakownicy żółtawej (Reishi) 375 mg
   w tym polisacharydy 150 mg
Ekstrakt z owocników twardnika japońskiego (Shiitake) 375 mg
    tym polisacharydy 112,5 mgSkładniki

Ekstrakt 15:1 z owocników maczużnika chińskiego (Cordyceps sinensis) standaryzowany na 30% polisacharydów, ekstrakt 16:1 z owocników lakownicy żółtawej - grzyba Reishi (Ganoderma lucidum (Curtis) P.Karst.) standaryzowany na 40% polisacharydów, ekstrakt 15:1 z owocników soplówki jeżowatej (Hericium erinaceus (Buli.: Fr.) Pers) standaryzowany na 30% polisacharydów, ekstrakt 12:1 z owocników twardnika japońskiego - grzyba Shiitake (Lentinula edodes (Berk.) pegler) standaryzowany na 30% polisacharydów.

Sposób użycia

>

Spożywać 1 porcję - 1500 mg (1 miarkę) dziennie, jako dodatek do kawy, herbaty, kakao, napoju roślinnego. Należy pamiętać by nie zalewać gorącą wodą. Spożywać bezpośrednio po przygotowaniu. Miarka (drewniana łyżeczka) do dozowania znajduje się w środku opakowania (nie dopuszczać do zawilgocenia).

Nie należy przekraczać zalecanej porcji do spożycia w ciągu dnia. Suplementy diety nie mogą być stosowane jako substytut zróżnicowanej diety. Zrównoważony sposób żywienia i zdrowy tryb życia są ważne dla zachowania dobrego stanu zdrowia. Kobiety w ciąży i matki karmiące stosowanie preparatu powinny skonsultować z lekarzem. Nie spożywać w przypadku uczulenia na którykolwiek ze składników produktu.

Spożywać 1 porcję - 1500 mg (1 miarkę) dziennie, jako dodatek do kawy, herbaty, kakao, napoju roślinnego. Należy pamiętać by nie zalewać gorącą wodą. Spożywać bezpośrednio po przygotowaniu. Miarka (drewniana łyżeczka) do dozowania znajduje się w środku opakowania (nie dopuszczać do zawilgocenia)

6 innych produktów w tej samej kategorii: