Odżywki białkowe

W naszym sklepie znajdą Państwo doskonałe suplementy na masę i niezawodne odżywki białkowe. Są to produkty, które powstały na bazie różnego rodzaju białek serwatkowych, sojowych i innych. To artykuły, które przede wszystkim pomagają w szybki i skuteczny sposób rozbudować masę mięśniową i zwiększyć wytrzymałość organizmu.

Suplementy na masę wyróżniają się przede wszystkim jakością i zdumiewającymi efektami, które możliwe są one jednak tylko i wyłącznie dzięki prowadzeniu odpowiedniego treningu. Odżywki białkowe dostępne w sklepie PEP Sport gwarantują skuteczność i trwałość rezultatów. Ważne jest jednak, aby po zakończeniu treningów starać się podtrzymywać aktywność fizyczną.

Zapraszamy do naszego sklepu gdzie znajdą Państwo największy i najlepszy jakościowo wybór odżywek białkowych i suplementów na masę.

QNT METAPURE ZERO CARB 1000g

QNT METAPURE ZERO CARB 1000g

Cena 149,99 zł

Metapure™ powstał jako produkt, którego zadaniem było zastąpienie jedzenia. Skład Metapure™ miał zapewnić maksymalną i jak najszybszą odnowę masy mięśniowej oraz dostarczanie organizmowi “paliwa” po ciężkim, wyczerpującym trening.

7NUTRITION NATURAL WHEY ISOLATE 90 500g

7NUTRITION WHEY PROTEIN 80 2000g 2kg BIAŁKO...

Cena 219,99 zł

Wysokiej jakości odżywka białkowa bazująca jedynie na koncentracie białka serwatkowego! Każda porcja to źródło pełnowartościowych protein okraszonych niesamowitym smakiem i bezproblemową rozpuszczalnością. Bardzo dobry aminogram gwarantujący odpowiednią ilość aminokwasów niezbędnych do sprawnej regeneracji i rozwoju tkanki mięśniowej!

Evolite WheyElite 900g BIAŁKO WPC/WPI

EVOLITE WHEYELITE 900g BIAŁKO WPC/WPI

Cena 85,00 zł

Evolite Nutrition WheyElite 900g


Znakomity mix białek serwatkowych (koncentratu i izolatu) uzupełniający dzienne zapotrzebowanie na białko.
Suplement diety przyspieszający wzrost beztłuszczowej masy ciała (masy mięśniowej). 
Produkt o niezwykłej skuteczności!

GENLAB Whey Gen 810g

GENLAB Whey Gen 810g

Cena 119,99 zł

Whey Gen jest podstawowym suplementem białkowym, charakteryzującym się bardzo dobrymi parametrami, optymalnym profilem aminokwasowym i niezwykle wysoką biodostępnością (BV).