Odżywki białkowe

W naszym sklepie znajdą Państwo doskonałe suplementy na masę i niezawodne odżywki białkowe. Są to produkty, które powstały na bazie różnego rodzaju białek serwatkowych, sojowych i innych. To artykuły, które przede wszystkim pomagają w szybki i skuteczny sposób rozbudować masę mięśniową i zwiększyć wytrzymałość organizmu.

Suplementy na masę wyróżniają się przede wszystkim jakością i zdumiewającymi efektami, które możliwe są one jednak tylko i wyłącznie dzięki prowadzeniu odpowiedniego treningu. Odżywki białkowe dostępne w sklepie PEP Sport gwarantują skuteczność i trwałość rezultatów. Ważne jest jednak, aby po zakończeniu treningów starać się podtrzymywać aktywność fizyczną.

Zapraszamy do naszego sklepu gdzie znajdą Państwo największy i najlepszy jakościowo wybór odżywek białkowych i suplementów na masę.

QNT DELICIOUS WHEY PROTEIN 2,2KG

QNT DELICIOUS WHEY PROTEIN 2,2KG

Cena 139,99 zł
  • IDEALNE ŹRÓDŁO PEŁNOWARTOŚCIOWEGO BIAŁKA W DIECIE SPORTOWCA
  • OPARTY O KONCENTRAT, IZOLAT ORAZ HYDROLIZAT BIAŁEK SERWATKI
  • NAJWYŻSZA JAKOŚĆ SUROWCA I PEWNOŚĆ SKŁADU
  • BRAK ZBĘDNYCH DODATKÓW I WYPEŁNIACZY
  • REWELACYJNY SMAK I ROZPUSZCZALNOŚĆ
QNT METAPURE ZERO CARB 1000g

QNT METAPURE ZERO CARB 1000g

Cena 149,99 zł

Metapure™ powstał jako produkt, którego zadaniem było zastąpienie jedzenia. Skład Metapure™ miał zapewnić maksymalną i jak najszybszą odnowę masy mięśniowej oraz dostarczanie organizmowi “paliwa” po ciężkim, wyczerpującym trening.

NUTREND DELUXE PROTEIN BAR 30 %

NUTREND DELUXE PROTEIN BAR 60g 30% BIAŁKO BATON

Cena 7,89 zł

Deluxe Protein Bar 30% batonik o wysokiej zawartości białka (30%), który jest idealnym rozwiązaniem dla sportowców uprawiających dyscypliny siłowe. Batonik zawiera witaminy C, B3, E, B5, B6,B2, B1, B12, biotynę i kwas foliowy, które pokrywają dzienne zapotrzebowanie dla przeciętnego człowieka (w batoniku 60g - 30%).